«Рух» здобув другу перемогу з розгромним рахунком на турнірі пам'яті Ернеста Юста (ВІДЕО)
13.02.2016 15:09

Сьогодні, 13 лютого, винниківський «Рух» провів свій другий поєдинок у Меморіалі Ернеста Юста.

Суперником винниківчан став ФК «Локомотив» із Рави-Руської. Колись цей колектив виступав у другій лізі. Та зараз переживає не кращі часи. Про це переконливо засвідчив і результат сьогоднішнього поєдинку.

Адже вже на четвертій хвилині гості порушили правила в своєму штрафному майданчику і Богдан Костик реалізував пенальті – 1:0. Вдруге капітан винниківчан відзначився ударом зі штрафного – 2:0. після потужого удару з метрів тридцяти м'яч після легкого рекошету від захисника гостей затріпотів у сітці воріт.

«Рух» мав  надалі величезну перевагу й Кікоть завершив ще одну атаку точним ударом з району одинадцятиметрової позначки – 3:0.

У другому таймі чудовим ударом головою відзначився Мельник, який ще минулого року виступав у Канаді – 4:0.

Але й на цьому винниківські футболісти не зупинилися. Атаки на ворота «Локомотива» продовжувалися й ще один новобранець, екс-карпатівець Ярослав Мартинюк (фото) уп‘яте вразив ворота гостей- 5:0!

Лише одного разу гравцям «Локомотива» пощастило створити біля воріт «Руху» небезпечний момент. Але м‘яч після удару головою їхнього гравця влучив у стійку воріт.

«Наша команда готується до нового сезону, у таких поєдинках, який ми провели сьогодні, переглядаємо новачків, - мовить старший тренер ФК «Рух» Роман Гданський. – Наразі працюємо в звичному режимі.»

Склад «Руху»: Шевчук, Романюк, Бойко, Молоков, Вільчинський, Костик, Кікоть, Іванов, Макар, Панасюк, Омельченко.  На заміну виходили: Мельник, Жук, Миць, Яким, Мартинюк, Ільків, Федорів, Карачевський, Манорик.