У Винниках створять благодійний фонд
13.02.2016 13:31

У п‘ятницю, 12 лютого, відбулося засідання виконкому Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули  багато питань, які стосуються життя нашого міста та його мешканців.

Зокрема, було розглянуто й прийнято позитивні рішення щодо здійснення електронних закупівель виконавчими органами Винниківської міської ради, щодо погодження списку черговиків, які перебувають в загальній черзі на отримання житлових приміщень по Львівському гарнізону, затверджено посадові інструкції заступника міського голови Винник із соціально-економічних питань.

13 мешканців Винник подали заяви з проханням надати їм матеріальну допомогу. І це питання члени виконкому вирішили позитивно (загальна сума наданої допомоги становитиме 5,5 тисяч гривень).

Член виконкому Галина Стеців повідомила присутніх про роботу над створенням у Винниках благодійного фонду. Кошти з цього фонду виділятимуться на потреби громадян, які потраплять у скрутну життєву ситуацію, на різні громадські проекти.

Проблему паркування автомобілів на центральній вулиці Винник – Галицькій – порушив член виконкому Петро Стефанишин. Він зазначив, що в центральній частині нашого міста відсутні місця для паркування машин, що створює незручності громадянам.

Позитивно було вирішено й питання ЖБК «Злагода» та ТзОВ «Вісмут – ЛТД».

У понеділок, 15 лютого, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Винники, виконком, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar