Українська армія приведена в повну бойову готовність, - Жебрівський
16.02.2016 20:11

У зоні проведення АТО Збройні сили України приведені в повну бойову готовність і готові до широкомасштабного наступу бойовиків. Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Хочу заспокоїти людей, що досить сил і засобів ЗСУ для того, щоб не було такого широкомасштабного наступу, не було втрат територій. На сьогоднішній день всі приведені в бойову готовність і виконують свою роботу», - повідомив Жебрівський.

Голова військової адміністрації також розповів про ситуацію на пункті пропуску «Мар'їнка», який тимчасово закритий з 17 лютого. За його словами, контрольний пункт буде відкрито, коли бойовики припинять обстрілювати його околиці.

«Коли буде відновлено роботу, як тільки бойовики припинять стріляти, як тільки не буде загрози життю громадян, ми відразу відновимо пункти пропуску і в Мар'їнці та в Зайцеве. Сьогодні питання не в українському штабі АТО, не в ЗСУ, а питання в терористах. Сьогодні вранці загострень немає, прокидаються терористи під вечір і починають стріляти з чого попало», - заявив Жебрівський.

Раніше було повідомлено, що пункт пропуску «Мар'їнка» з 17 лютого призупиняє роботу в зв'язку із загостренням ситуації в даному районі.

Джерело: https://inforesist.org/

Теги: бойова готовність, ато, ЗСУ, збройні сили, Павло Жебрівський


Читайте також:
Коментарі
avatar