У Винниках буде лікарня відновного лікування
18.02.2016 13:45
Згідно з рішенням сесії Львівської обласної ради, розміщення Лікарні відновного лікування можливе тільки у приміщені Госпіталю інвалідів війни, що на вул. Івасюка, 31 у Винниках. За це рішення сьогодні, 13 березня, проголосувало 86 депутатів Львівської обласної ради.

У своїй доповіді заступник голови Львівської обласної ради Микола Горинь зауважив, що питання розташування Лікарні відновного лікування вивчала спеціально створена комісія Львівської обласної ради. «Відтак, члени комісії дійшли висновку, що розміщення Лікарні можливе тільки у приміщенні Госпіталю інвалідів війни», – зауважив він.

Висловлюючи свої зауваження, депутати від фракції ВО «Свобода» Олексій Кайда та Олег Тягнибок запропонували своїм колегам внести до запропонованого проекту рішення слово «тимчасово». Тобто, аби Лікарня відновного лікування розміщувалася у приміщенні Госпіталю інвалідів війни тимчасово. Проте ця пропозиція, на думку голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника, є неприйнятною.

Крім того, за пропозицією О.Тягнибока, депутати проголосували за проведення розслідування щодо виселення Лікарні відновного лікування з приміщення на вул. Короленка, 9. «На такий крок виселення Лікарні пішов Михайло Гладій, який підготовлював місце під готель для одного зі своїх родичів», – зауважив О.Тягнибок.

За інформацією М. Гориня, Лікарня відновного лікування вже почала працювати у Винниках. Половина працівників Лікарні вже працює у приміщенні Госпіталю. Решту медичних працівників Лікарні працевлаштовує керівництво головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА.

Джерело: http://zik.ua/

Теги: лікарня, госпіталь


Читайте також:
Коментарі
avatar