У Винниках зацікавились корфболом
18.02.2016 22:16

Корфбол - це єдиний у світі змішаний командний ігровий вид спорту. Зародився цей вид спорту у 1901 році в Нідерландах. Команда складається з 4 чоловіків і 4 жінок. Мета гри: закинути м’яч у кошик, який знаходиться на 3.5м. висоти. Грається на дві зони - захисту і нападу; чоловіки грають тільки проти чоловіків, жінки проти жінок; ведення м’яча заборонено, контакт між гравцями помірний. Грається на всіх поверхнях: паркет, трава, пісок, і навіть, вода.

В Україні корфбол тільки приживається, існує одна федерація в нашій державі - це Львівська обласна федерація корфболу.

Як розповів один з співзасновників обласної федерації Віктор Батяла, вчитель фізичної культури СЗШ № 47 Олександр Черній звернувся до федерації з проханням допомогти у розвитку корфболу у Винниках. Федерація виділила для школи необхідний інвентар для початку тренувань.

"Якщо цей вид спорту буде розвиватись, то місто Винники буде мати можливість представляти збірну Україну на європейських і світових чемпіонатах, бо поки ми єдині хто на теренах нашої держави грає у корфбол і розвиває цей незвичайний вид спорту, - говорить Віктор Батяла. - Тому брати участь у змаганнях можемо лише за кордоном.

Як і в інших видах спорту у нас є брак фінансування для розвитку корфболу. Міжнародна федерація допомагає інвентарем, тому, що Україна обладнання не виготовляє.

Найголовніша перевага цього виду спорту – це вподобання дітьми корфболу, бо він веселий і динамічний. Цей вид спорту ідеальний для шкіл тому, що в нього грають разом і хлопчики, і дівчатка. І саме головне - всі між собою рівні."


Теги: Олександр Чорній, корфбол, Віктор Батяла, Спорт, СЗШ-47


Читайте також:
Коментарі
avatar