Винниківська МР виставила на продаж територію колишньої військової частини у Львові
19.02.2016 10:12
Як повідомили інтернет-видання Гал-інфо, 18 лютого Винниківська міськрада оголосила конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки.

Таким є рішення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності при Винниківській міській раді, ухвалене сьогодні. 

Незалежна оцінка проводиться з метою визначення ринкової вартості вказаного майнового комплексу військового містечка № 85 для приватизації шляхом продажу на аукціоні, – сказано у оголошенні про конкурс. 

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунальної власності міста Винники, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, буде опубліковано в газеті «Львівська пошта» та розміщено на офіційному сайті Винниківської міської ради. 

Нагадаємо, що 21 січня на першому пленарному засіданні другої сесії Винниківської міської ради сьомого демократичного скликання депутати вирішили виставити на аукціон майновий комплекс, що на вул.Личаківська,105 у м.Львові. 

Майновий комплекс військової частини, що на вул. Личаківській, 105, у Львові був переданий Кабміном у власність територіальної громади Винник у березні 2011 року.


Теги: міська рада, Личаківська, 105, майновий комплекс


Читайте також:
Коментарі
avatar