Волонтери та ветерани АТО Львівщини вирушають до Києва на акцію проти політичних репресій
19.02.2016 12:30

Сьогодні, 19 лютого, о 21.00, активісти, волонтери та ветерани АТО Львівщини колонами вирушатимуть до Києва, для проведення акції проти свавілля влади та політичних репресій. Збір відбуватиметься біля Львівської обласної адміністрації.

Акція пройде в Києві, 20 лютого, о 10.00, біля Жовтневого палацу, повідомляє Прес-центр ВІ «Побратими об’єднані».

Адже, влада незаконно  переслідує і утримує  за гратами величну кількість учасників АТО та волонтерів, приписуючи їм сфальсифіковані справи. Побратими ув’язнених більше не можуть спостерігати, як замість державних нагород  у патріотів  забирають волю.

Ось вимоги до влади:

 1) Звільнення незаконно-затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством за сфальсифікованими справами.

2)  Встановити та притягнути до відповідальності винних у вбивстві Небесної Сотні.

3) Встановити та притягнути до відповідальності посадових осіб, які винні у Іловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях, які відбулися у зоні АТО.

4) Створення у всіх областях України підрозділів за участю ветеранів АТО та волонтерів для захисту від свавілля та репресій теперішньої влади.

Попередньо зауважимо, що будь-які заклики до третього Майдану, незаконного повалення влади чи провокацій, не мають жодного стосунку до громадської ініціативи «Побратими об’єднані». Волонтери та ветерани АТО вирушають чітко сформованими групами з однією ціллю: висловити свої вимоги до чинної влади. До активістів можуть долучатися всі, хто не матиме з собою жодних заборонених речей, та їхатиме на своїх автомобілях, виключно для мирного протесу.

Координаційний телефон: 098 882 35 65


Теги: ветерани АТО, активісти, волонтери, репресії, Львівщина, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar