«Рух» здобув третю перемогу на Меморіалі Ернеста Юста (ВІДЕО)
20.02.2016 18:51
Сьогодні, 20 лютого, винниківський «Рух» провів третій поєдинок Меморіалу ім. Ернеста Юста, здобувши третю перемогу поспіль з великим рахунком.

Цього разу під «каток» «Руху» потрапив ФК «Гірник» з Новояворівська.

Уже на початку поєдинку Андрій Кікоть сильним ударом змусив воротаря «Гірника» продемонструвати свою майстерність і в карколомному стрибку відбити м‘яч на кутовий.

Але на 18-ій хвилині голкіпер гостей нічого не зміг зробити після точного удару Макара.

Ще через декілька хвилин уже сам Володимир Макар віддав точну передачу на Олексія Омельченка й останній подвоїв рахунок.

Згодом настала черга новобранця «Руху» Ігора Мельника, який провів третій гол.

Але й на цьому винниківчани не зупинилися. Маючи велику перевагу, рухівці безперервно атакували. Ще двічі відзначився Мельник. Також голи забивали Ярослав Мартинюк і Володимир Вільчинський.

У «Гірника» практично не було реальних моментів для взяття воріт. Можна згадати лише епізод, коли воротар «Руху» Андріій Жук, вибиваючи м‘яч, влучив ним у суперника. Та захисник відвів загрозу від воріт «Руху».

Отож, перемога «Руху» з рахунком – 7:0.

"Рух" Винники - "Гірник" Новояворівськ 7:0

20 лютого - субота. Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Арбітри: Роман Блавацький, асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Онишків

Голи: Макар Володимир, 18 (1:0); Омельченко Олексій, 29 (2:0); Буй Микола, 60 (3:0); Мартинюк Ярослав, 66 (4:0); Мельник Ігор, 83 (5:0); Мельник Ігор, 85 (6:0); Вільчинський Богдан, 89 (7:0)

"Рух" Винники: Шевчук Юрій (Жук Андрій, 46); Романюк Віталій (Вільчинський Богдан, 46); Бойко Роман (Миць Богдан, 55); Молоков Іван; Баглай Андрій (Федорів Володимир, 46); Костик Богдан (Мельник Ігор, 46); Кікоть Андрій (Ільків Ігор, 46); Іванов Роман (Яким Ростислав, 55); Макар Володимир (Мартинюк Ярослав, 46); Буй Микола; Омельченко Олексій (Пятов Олександр, 46)

"Гірник" Новояворівськ: Михалевич Олександр (Ямборко Богдан, 61); Гощинський Антон; Маковецький Іван; Кархут Михайло (Дуб Юрій, 10); Музика Михайло (Балабух Тарас, 58); Грабовський Володимир (Хомік Володимир, 54); Гришак Ростислав; Мазур Владислав; Коцовський Олег; Ільків Руслан; Крив`як Василь

Попередження: Хомік Володимир, 81