"Правий сектор" зробив заяву щодо "нового Майдану"
22.02.2016 11:19
«Правий сектор» не має ніякого відношення ні до «Радикальним правим силам» (РПС), ні до дій, які це рух здійснює.

«Дії організаторів «нового Майдану» виглядають як спроба дискредитувати націоналістичний рух і саму ідею національної революції. Революція означає повну зміну існуючої системи, а не її поновлення, як вимагають лідери РПС», - йдеться в заяві.

В організації зазначили, що РПС старанно намагається переконати суспільство в тому, що за акцією стоїть саме «Правий сектор». «Тиждень тому РПС практично одночасно з конференцією ПС провів свою фейковий конференцію, де вибирав «провід» «Правого сектора» і «провідника». І для початку «третього Майдану» РПС не випадково вибрав той же день, в який ПС разом з побратимами проводив акцію на Інститутській», - переконані в «Правом секторі».

У заяві наголошується, що «всі ці події (і «конференцію» РПС, і «третій Майдан») активно висвітлює 17 канал, відомий своїми сепаратистськими і антиукраїнськими позиціями». «Не дивно, що новини про події в Києві активно висвітлюються і російською пропагандою, яка несподівано і нез'ясовно полюбила «третій Майдан», - підкреслили в ПС.

Джерело: http://gordonua.com/

Теги: правий сектор, Заява, Третій майдан, РПС


Читайте також:
Коментарі
avatar