Зі збільшенням освітлених переходів у Винниках, кількість зручних для користування переходів не змінено
23.02.2016 21:53
Вчора, 22 лютого, на нашому сайті було опубліковано матеріал під назвою "У Винниках побільшало освітлених переходів", у якій йшлося про те, що  у Винниках на вулиці Галицькій, поруч перехрестя з вулицею Сахарова з'явився ще один пішохідний перехід, освітлений за допомогою світлодіодного світильника. Перехід розташований поблизу церкви Івана Хрестителя і неподалік школи №47.

Сьогодні на сайті Livejournal користувач користувач chatova-skelya опублікував свій погляд на облаштування пішохідних переходів у Винникахі не тільки...

Пропонуємо читачам повний текст цієї публікації:

«Незважаючи на наявність безпосередньо перед школою керованого переходу зі світлофором, хлопчики та дівчатка досить часто використовують і цей наново освітлений перехід для перетину дороги.

Рух на вулиці Галицькій доволі щільний, це зрозуміло ще й з огляду на те, що зазначена дорога є виїздом зі Львова в бік Тернополя.

Розглянемо цей перехід та прилеглі території детальніше.

"Винники Плюс" навіть публікує фото встановленої опори та світлодіодного ліхтаря на перехресті.

Мешканці Винник, які не перший день користуються цією "зеброю" вже досить давно на собі відчули "зручність" саме цього пішохідного переходу.

З іншого ракурсу перехід виглядає таким чином:

Як бачите, перейти дорогу зеброю не забруднивши взуття не є можливим, оскільки зебра закінчується калюжою (навіть з огляду на те, що вже кілька діб дощ не падав). Подолавши калюжу, маєте нагоду пройтися газоном, який за збігом обставин (суха погода) є придатним для переходу.

Детальніше:

Питання облаштування переходу на перехресті Сахарова/Галицька потребує негайного вирішення.

До того ж, тротуар, вздовж вулиці Сахарова не дає можливості розминутися двом людям:

Ба більше, для того щоб роз'їхатися двома дитячими візочками треба буде з'їхати на проїзну частину:

Виявляється, що тротуар майже на усій ділянці від вулиці Галицька до колишньої військової частини не відповідає вимогам ДБН В.2.3-5-2001, а саме п. 2.19, у відповідності до якого мінімальна ширина тротуару не має бути меншою за 1,5 м.

Зважаючи на це виникають прості запитання:

• Яким чином подібний тротуар міг з'явитися?

• Чи законним є місце для паркування авт поблизу перехрестя Галицька/Сахарова?

• Чи не захопили власники прилеглих до вулиці Сахарова будинків трохи зайвої землі?

Навіть якщо все за законом (на що є великі сподівання) тим не менше треба вирішувати проблему.

З огляду на проект реконструкції центральної частини Винник цілком може бути, що доцільним є розширення тротуару за рахунок проїзної частини, одночасно зробивши рух транспорту вулицею Сахарова одностороннім в бік заїзду до військової частини? А виїзд організувати виділивши фінансування для будівництва виїзної дороги, наприклад, поруч ресторану Гетьман, через колишню автобусну станцію? Таким чином закільцевавши рух транспорту.

Звісно такі інженерні рішення цілковито належать до компетенції ліцензованих проектних організацій, але вирішення подібних проблем допоможе значно підвищити безпеку школярів, що пересуваються саме тротуаром по вулиці Сахарова.

Всім відомо, що незадовільний стан переходів, тротуарів, відсутність огорожі та безвідповідальність у вирішенні подібних питань призводять до трагедій.

Якщо раптом цю статтю побачать Володимир Квурт, або Богдан Шустер, прошу вважати цю статтю офіційним зверненням мешканців і включити вищеозначені проблеми в перелік питань, які потребують негайного вирішення.

Метою цієї статті є виключно привернення уваги влади міста Винник до проблем мешканців, та надання допомоги владі у формуванні переліку нагальних питань. Слава Україні!»


Теги: світлофор, Володимир Квурт, освітлення, пішохідний перехід, Богдан Шустер


Читайте також:
Коментарі
avatar
Дякую за слушні та доречні зауваження. Цьогоріч передбачено облаштування дороги від 29 школи, тобто вул Сухомлинського до вул Сахарова. На наступний рік планується облаштували дорогу від "Гетьману" до військової частини.
avatar