Як нас обслуговують. У винниківській маршрутці №36 відірвалось колесо…
24.02.2016 11:14
Уже багато років власники маршруток і пасажири ведуть безперервну «дискусію» про якість обслуговування, про ціну за квитки (яких десятки років ніхто не бачив!). І затяті «суперники» стоять кожен на своєму: власники автобусів б‘ються в груди, запевняючи громаду, що якість їхніх перевезень надзвичайно висока. Майже європейська, кажуть вони…

Пасажири нарікають, а влада намагається лише  всіх примирити…

І ось сьогодні, 24 лютого, пасажири отримали беззаперечну «перевагу»: близько дев‘ятої ранку в маршрутці №36 відірвалося колесо. Аварія трапилася під час руху автобуса поміж Львовом і Винниками!

Тут уже йдеться не про якусь якість обслуговування людей. Тут треба дякувати Богові за те, що в аварії ніхто не загинув, не покалічився.

І про перевагу пасажирів я написав лише з іронією. Бо ж, насправді, це – трагедія. Через таких горе-власників і горе-водіїв ми стаємо їхніми закладниками й щодня ризикуємо своїм життям і своїми близькими!

І ці слова звернені, насамперед, до «беззубих»  чиновників управління транспорту Львівської міської ради! Саме час використати свою владу, надану вам громадою, і пасажирами в тому числі…

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: аварія, маршрутка, № 36, маршрут, колесо


Читайте також:
Коментарі
avatar