Відтепер можна відстежувати львівський громадський транспорт за допомогою смартфонів
24.02.2016 14:31
У Львові розробили додаток для відстежування руху комунального транспорту. Про це повідомляє Львівьский портал, посилаючись на прес-службу Львівської міськради.

Відтепер львів’яни матимуть змогу бачити через смартфон, де у певний момент часу знаходиться потрібний їм трамвай, тролейбус чи автобус, та коли він прибуде на конкретну зупинку.

Розробник – волонтер Дмитро Фролов. Наразі додаток доступний лише для користувачів Android, однак незабаром аналогічний з’явиться і для системи iOS. Триває також розробка додатку для Android з новим функціоналом.

Поки що додаток дозволяє відстежувати рух лише комунального транспорту, який обладнаний GPS-навігаторами. Йдеться про трамваї і тролейбуси, а також автобусні маршрути, які обслуговує ЛКП «АТП-1» (№1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 36, 37, 40, 45, 46, 47а, 55 та 56). У планах – залучити й приватних перевізників.

Встановити і протестувати додаток для Android можна за посиланням, або завантаживши з Google Play на вашому смартфоні додаток "Львівський транспорт Онлайн".


Теги: смартфон, транспорт, google play, GPS-навігатор, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar