У винниківській бібліотеці відбувся літературний вечір «Кримські мандрівки Лесі Українки»
25.02.2016 20:53
Кримські мандрівки Лесі Українки у Винниках

Сьогодні, 25 лютого, – 145 років від дня народження видатної української поетеси, громадської діячки, перекладача Лесі Українки.  Щоб вшанувати її пам'ять, у  бібліотеці-філії № 34 ЦБС для дорослих організували літературний вечір "Кримські мандрівки Лесі Українки".

Бібліотекарі Марія Кітура і Наталя Шмигельська, практикантка Соломія Дудок, члени Молодіжної ради при Винниківській міській раді Назар Грицьків, Олег Медицький, Артур Гайдуківський, учні загальноосвітньої школи «Берегиня» Даниїл Чередниченко, Мирослав Миколик, Ірина Лобур розповіли про подорож відомої поетеси містами Криму, декламували вірші з циклу «Кримські спогади».

Віталій Мельник підготував власну презентацію до поезій Лесі Українки. Прозвучали настроєві  вірші «Тиша морська», «Грай, моя пісне», «Надсонова домівка в Ялті» та багато інших, що навіяні морськими пейзажами, враженнями від поїздок у Бахчисарай, Ялту.

Віталій Мельник

«Чому ми вибрали для свята саме цей період з життя поетеси? – пояснює завідувач бібліотеки Ірина Андрухів. – Змучена хворобою, Леся Українка завдяки літу в Криму покращила своє здоров’я та поліпшила настрій, написала захоплюючі вірші, що стали циклом «Кримські спогади», деякі з яких і продекламували  на сьогоднішньому літературному вечорі».

Лариса КУБСЬКА


Теги: літературний вечір, Леся Українка, поезія, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar