"Рух" вийшов в 1/8 фіналу турніру пам'яті Ернеста Юста
27.02.2016 14:45
Сьогодні, 27 лютого, винниківський «Рух» провів поєдинок 1/16 фіналу Меморіалу ім. Ернеста Юста. Суперником винниківчан був ФК «Фенікс-Стефано-2» із с.Підмонастир. Як відомо, колись птах Фенікс, згорівши, знову  постав із попелу. Але сьогодні винниківські футболісти не дозволили йому цього зробити, забивши у ворота клубу з такою претензійною назвою аж вісім м‘ячів!

Уже на сьомій хвилині Володимир Макар перекинув м‘яч через воротаря ФК «Стефано-Фенікс-2» - 1:0. Ще через десять хвилин відзначився Віталій Дмитрух, який цьогоріч уперше вийшов на поле після довгого лікування – 2:0.

Третій м‘яч на рахунку новобранця «Руху» на прізвище Буй.

Згодом на заміну вийшли Фещук, Панасюк і Мельник. Уся згадана трійця також відзначилася голами. А завершив розгром «Фенікса» ветеран винниківського футболу Манорик, який забив два м‘ячі. Останній гол Роман Манорик забив у падінні… Гості відповіли лише одним голом.

Отож, переконлива перемога «Руху» - 8:1.

"Рух" Винники - "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 8:1

27 лютого - субота. Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Арбітр: Олександр Кальонов, асистенти арбітра: Андрій Онишків, Андрій Смольський

Голи: Макар Володимир, 6 (1:0); Дмитрух Віталій, 13 (2:0); Буй Микола, 18 (3:0); Фещук Максим, 54 (4:0); Мельник Ігор, 60 (5:0); Панасюк Олег, 71 (6:0); Манорик Роман, 71 (7:0); Гриник Володимир, 76 (7:1); Манорик Роман, 90 (8:1)

"Рух" Винники: Шевчук Юрій (Жук Андрій, 46); Романюк Віталій (Панасюк Олег, 46); Бойко Роман; Молоков Іван; Дмитрух Віталій (Яким Ростислав, 46); Вільчинський Богдан; Макар Володимир (Мельник Ігор, 46); Кікоть Андрій (Манорик Роман, 60); Іванов Роман (Шептицький Олег, 46); Буй Микола; Омельченко Олексій (Фещук Максим, 46)

Президент ФК «Рух» Григорій Козловський, старший тренер Роман Гданський, начальник команди Юрій Гданський.

"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир: Жезло Андрій; Когут Богдан; Костюк Любомир (Гриник Володимир, 55); Тарновський Віталій; Галичанівський Андрій; Литвин Ігор (Курса Володимир, 54); Мацько Назар (Іванець Михайло, 55); Пузяк Денис; Пушкар Василь; Барчишин Григорій; Вірт Роман

Попередження: Жезло Андрій, 6; Когут Богдан, 33; Литвин Ігор, 40; Молоков Іван, 63