Григорій Козловський: «Депутат – не банкомат! Він повинен сприяти вирішенню проблем людей, а не видавати їм гроші!»
29.02.2016 17:54
Пропонуємо читачам сайту Винники Plus розмову кореспондента газети "Винниківський вісник" Володимира Гавриліва з депутатом Львівської міської ради Григорієм Козловським.

- Пане Григорію, Ви вже не вперше стали депутатом Львівської міської ради? Чи  можете оцінити професійний склад сьогоднішніх депутатів і тих, із ким Ви працювали в тодішній каденції?

- Це просто небо і земля. В тодішній каденції були професіонали, люди, які досягли в житті дуже багато. Вони розуміли стан справ, знали як  вирішувати різні питання. А сьогодні в складі депутатського корпусу Львівської міської ради таких людей дуже мало. Більшість теперішнього складу не знає й не розуміє, для чого вона там перебуває. Вони лише міцно тримаються за свої партійні прапори і значки й, буквально, моляться на своїх партійних керівників.

- Які питання маєте намір підняти в Львівській міськраді щодо проблем Винник?

- Винниківчанам терміново потрібні дитячий садочок, спортивний зал. Місто потрібно каналізувати. Господарські проблеми потребують негайного вирішення.

- Як у Вас складається співпраця з мером Львова Андрієм Садовим?

- Пан Садовий декларує свою любов до Винник і винниківчан. Але в цьогорічному бюджеті винниківчани, на жаль, цієї «любові» не побачили. Та я все ж сподіваюся, що Андрій Іванович, як добра й чуйна людина й прекрасний господарник, таки повернеться  до виборців-винниківчан «обличчям» і нарешті допоможе нашій громаді вирішити всі проблеми.

- А з якими проблемами до Вас найбільше  звертаються Ваші виборці?

- Дати гроші! Але ж виборець повинен розуміти, що депутат – не банкомат! Депутат не повинен допомагати виборцям вирішувати фінансові проблеми. Я повинен втручатися лише тоді, коли чиновник не виконує свої обов’язки. Коли, для прикладу, лікар не надав кваліфікованої допомоги пацієнту. А мої виборці, на жаль, вимагають лише грошей. Хоча мені вдалося добитися збільшення депутатського фонду для надання матеріальної допомоги потребуючим. Тепер депутатський фонд кожного народного обранця – 150 тисяч гривень. Я пропонував 300 тисяч гривень, але Андрій Садовий не підтримав моєї пропозиції. Тому цьогоріч зійшлися на сумі в 150 тисяч. Сподіваюся, що в наступному році таки збільшимо цю суму до 300 тисяч гривень.

- А як Ви оцінюєте роботу нинішньої влади Винник?

- Позитивно. Ця команда вміє й прагне покращити життя нашої громади. Але мені стало відомо, що до мешканців Винник звертаються різні аферисти й шахраї, які вводять в оману деяких винниківчан, пропонуючи їм вирішувати різні проблеми й питання у Винниківській міській раді за гроші. Наголошую – це обман і шахрайство! Жоден чиновник Винниківської міської ради з нової команди не візьме за виконання своїх прямих функціональних обов’язків ні копійки! У випадку, коли хтось отримає подібну злочинну пропозицію, прошу звертатися до мене на Фейсбук у приватні повідомлення. Повідомте мені  час і місце зустрічі з шахраєм. Запевняю, що я особисто приїду й поламаю цим шахраям і аферистам  руки! Нехай ніхто не сумнівається, що афери завершаться для них в’язницею.

- Чи буде зареєстровано Ваш бізнес на території Винник, що дало б змогу збільшити надходження коштів у місцевий бюджет?

- Зараз згаданий бізнес зареєстрований на тютюнову фабрику у Винниках. Але, знову ж, всі зароблені нами гроші забирає Львів. І тут знову перед нами постало питання про територіально-адміністративний статус Винник. Розпоряджатися заробленими нами коштами ми матимемо змогу лише тоді, коли Винники стануть містом обласного підпорядкування. Колись винниківчани помилилися, коли виступили проти цього. І ось тепер місто потерпає від цього неправильного рішення.

- Багато людей цікавляться будовою Вашого ресторанно-готельного комплексу «Святослав». Які нововведення там запланували?

- Збільшиться спортивна складова цього комплексу. Після реконструкції тренажерний зал стане таким, аналогів якому не буде в Україні. Також там спорудимо басейн для плавання, жіночу фітнес-зону, відпочинковий майданчик для дітей. Після реконструкції цей комплекс стане відпочинковим «діамантиком»!

- Також багато читачів стурбовані тим, що тротуар біля «Святослава» значно зменшиться. Як буде вирішена ця проблема?

- Тротуар не зменшиться. Над  чакстиною тротуару просто нависатиме балкон

- Цьогоріч Вами заплановано підвищити в класі ФК «Рух». Які зміни чекатимуть команду в зв’язку з майбутніми виступами у другій лізі?

- Насамперед, зазначу, що в нашій державі не можна бути певним навіть у тому, що відбудеться наступної години. Тому запевнити вболівальників на 100 відсотків у тому, що «Рух» цьогоріч підвищиться у класі, не можу. Це питання на стадії вирішення, адже «Рух» проходить атестацію. На 80 відсотків цей шлях вже подолано. Щодо змін у складі, то влітку «Рух» поповнять відомі футболісти Борис і Григорій Баранці. Я пропонував стати нашим гравцем Фещуку, але він вирішив підшукати собі інший клуб. Мельник та Ільків також не гратимуть за «Рух». У них свої плани.

- Чи залишаться в команді Алієв і Шацьких?

- Ні, цих гравців у нашій команді вже не буде.

- На які ще турніри плануєте заявити «Рух»?

- Коли б цьогорічний аматорський чемпіонат України завершився до літа, то ми б узяли в ньому участь. Але ж ми прагнемо підвищитися в ранзі, тому все залежатиме від того, чи стане «Рух» командою майстрів.

- Чи плануєте організовувати лотереї в перерві матчів, виїзди вболівальників на поєдинки в інші міста тощо?

- Звичайно. Але тут також усе залежатиме від самих уболівальників. На виїзд у Теребовлю я замовив і оплатив великий комфортабельний автобус. А поїхало всього четверо вболівальників. Тому для такої кількості людей просто немає сенсу замовляти транспорт.

- Дякую за розмову й бажаю, щоб усі Ваші плани цьогоріч здійснилися.


Теги: Григорій Козловський


Читайте також:
Коментарі
avatar