Мешканці Кільцевої нарешті ходитимуть до школи бруківкою (ФОТО)
01.03.2016 18:12

Як повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, незабаром буде завершено замощення бруківкою пішохідної доріжки, яка з‘єднає житловий район вул. Кільцевої із СШ №29.

«Десятки років батьки зі своїми школярами ходили на навчання до згаданої школи, місячи ногами болото, - мовить Богдан Шустер. – Новообрана влада Винник вирішила покласти цьому край, тому ми вишукали необхідні кошти для спорудження пішохідної доріжки поміж вул. Кільцева та згаданою школою. Незабаром фахівці завершать там роботу. Отож, винниківчан чекає ще одна приємна новина.»

Побувавши на «будові» доріжки, журналісти переконалися, що робота там триває. Але робітники, які кладуть бруківку, поскаржилися, що серед наших мешканців є, на жаль, такі, що вночі  крадуть будматеріали.

«Уже п‘ять квадратних метрів бруківки викрали, - каже один із працівників. – Ми не перестаємо дивуватися й обурюватися деяким нашим громадянам. Коштом громади тобі роблять вигоду, щоб тобі було зручно ходити. А людина вночі приходить і краде дороговартісну бруківку! Та, люди, спам‘ятайтесь! Це ж для вас і ваших дітей ми працюємо. Поважайте себе й своїх співгромадян! Зрештою, відомо, що красти – гріх!»

Своїми враженнями з нами поділився ще один працівник.

«Ми також замощували дорогу в Старому Селі, - мовить чоловік. – І там почали вночі викрадати бруківку. Але тамтешні люди самоорганізувалися й знайшли злодія. І зловмисник  повернув її та ще й вибачився. Натомість, на вул.Зелена один нахаба не посоромився при нас виривати вже з землі встановлені бордюри й при цьому нам доводив, що він платить податки й має право брати собі все, що йому заманеться. «Адже це робиться й за мої податки!,» - кричав цей нахаба. Ось так подеколи буває в нашому житті, коли людина безсовісна й безсоромна.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: винниківчани, пішохідна доріжка, СШ №29, школа, Богдан Шустер, бруківка


Читайте також:
Коментарі
avatar