Львівські товари тепер можна знайти через мобільний додаток "Made in Lviv"
02.03.2016 15:20
У Львові розробили спеціальний додаток для Android «Made in Lviv», аби поширити інформацію про львівські товари. Два місяці ІТ-управління міської ради разом із управлінням економіки працювали над додатком.

Для львівських виробників це дасть змогу поширити інформацію про себе, рекламувати продукцію і знаходити нових споживачів.

«Ми маємо додаток, в якому є 116 місцевих підприємств. Інформація про самі підприємства, де вони розташовані. З додатку можна зайти на сайт підприємства, побачити більш детальну інформацію про продукцію. Також є фотографії підприємств, короткий опис», – розповіла в.о. начальника міського управління економіки Вікторія Довжик.

Згідно з дослідженням, половина львів'ян користується смартфонами, третина – мобільним інтернетом. Цей додаток є важливою частиною великого цифрового перетворення, переконаний керівник міського ІТ-управління Тимофій Александровець.

«Мета – перевести усе в електронну діяльність, спростити, зробити прозорою документацію і надати максимально в швидкому, зручному вигляді чи на мобільний телефон, чи звичайний комп'ютер. Ця мета підґрунтовується тим, що люди зараз дійсно активно користуються інтернетом», – зазначив чиновник.

Також усі охочі підприємства можуть надіслати коротку інформацію про себе на електронну пошту ver.lviv.mail@gmail.com.

Нещодавно Львівська міськрада презентувала також мобільний додаток «Lviv Transport Tracker», який дозволить відстежувати пересування комунального транспорту в місті.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: мобільний додаток, Android, смартфон, підприємство, Made in Lviv


Читайте також:
Коментарі
avatar