"Рух" переміг одного з лідерів другої ліги
02.03.2016 16:58
Сьогодні, 2 березня, винниківський «Рух» на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича зіграв товариський поєдинок проти «Вереса» з Рівного, який після першої половини сезону займає третю сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України серед команд другої ліги.

Підопічні Романа Гданського, які наполегливо готуються до нового сезону й мають надію цьогоріч стартувати в другій лізі, прагнули показати себе у грі з командою майстрів («Рух» наразі тільки проходить атестацію й ще не має статусу професійної команди). Хоча такий поділ саме в цьому поєдинку можна вважати умовним, бо багато рухівців свого часу виступали за команди майстрів.

Та як би там не було, а винниківчанам приємно, що їхня команда ні в чому не поступалася професійному колективу з обласного центру. Коли оцінювати гру за гострими моментами, то «Рух» мав їх більше. І вже на десятій хвилині кращий новачок минулорічного чемпіонату Канади Ігор Мельник з кутового так закрутив м‘яча, що ні воротар, на захисники «Вереса» не змогли врятуватися від гола – 1:0. Чудо-гол!!!

Ще через декілька хвилин Володимир Макар мав прекрасну нагоду збільшити рахунок, але влучив у воротаря. Промайнуло небагато часу, як уже Роман Іванов опинився у вигідній позиції, але «довго думав», і захисник вибив м‘яч.

У першому таймі гості практично не загрожували воротам винниківчан. Треба зазначити, що гра мала товариський статус, але, подеколи, поміж суперниками виникали справжні двобої. Як рухівці, так і гравці «Вереса» застосовували й борцівські прийоми. Тому арбітр показав декілька жовтих карток.

У другому таймі гості перехопили ініціативу. Але й винниківчани «не дрімали». Найреальніший момент подвоїти рахунок втратив Олексій Омельченко, який сильним ударом влучив у поперечку воріт. Отож, перемога «Руху» з рахунком – 1:0.

«Сьогодні ми зіграли з дуже добрим суперником, приємно що продемонстрували злагоджені й продумані дії, - коментує нинішню перемогу старший тренер «Руху» Роман Гданський. – Тільки в поєдинках із сильними можна зрозуміти в якому стані колектив, чи йдемо правильним шляхом. Загалом я задоволений діями своїх гравців у матчі з «Вересом». А вже цієї суботи ми зіграємо черговий поєдинок Меморіалу ім.Е.Юста.»

Склад «Руху»: Шевчук, Бойко, Романюк, Молоков, Вільчинський, Буй, Дмитрух, Іванов, Макар, Омельченко, Мельник.

На заміну виходили: Миць, Яким, Жук, Шептицький, Панасюк, Баглай, Ільків.

Президент «Руху» Григорій Козловський, старший тренер Роман Гданський, начальник команди Юрій Гданський.

Наступну гру винниківський «Рух» проведе у суботу, 5 березня, У матчі 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста, який розпочнеться в 11.30, суперником винниківчан буде ФК «Сокіл» Золочів. Останні в 1/16 фіналу з рахунком 2:1 обіграли ФК «Львів» U-17.