Членів спільноти «Оселя» звільнили від земельного податку (ВІДЕО)
03.03.2016 18:15
Сьогодні, 3 березня, відбулася чергова сесія Винниківської міської ради. Сесійне засідання проходило в приміщенні Винниківської міської ради так, як в КЦ «Дозвілля», де зазвичай проходять засідання, не було світла.

Сесія відбулася в приміщенні Винниківської міської ради

Депутати розглянули питання «Про регламент Винниківської міської ради сьомого скликання» та «Про Положення щодо постійних комісій Винниківської міської ради сьомого скликання». Після розгляду згаданих питань і обговорення, було прийнято позитивне рішення.

Сесія Винниківської міської ради

Також позитивно вирішили депутати й звернення ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», члени якої просили звільнити їх від сплати земельного податку.

Шестеро воїнів АТО сьогодні отримали дозволи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків. Зазначимо, що дозволи отримали воїни АТО, які підготували весь комплект необхідних документів. Винниківська міськрада виділила земельні ділянки для захисників України в районі кільцевої дороги.

Також після довгого обговорення депутати вирішили продовжити термін дії договору оренди землі ПрАТ «Київстар» (на вул.Спортовій).

Мешканці низинної частини, які були присутніми на сесії, знову підняли питання про незадовільну роботу громадського транспорту.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: ЛМГО Оселя, міська рада, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar