"Рух" виходить в чвертьфінал "Меморіалу Ернеста Юста" (ВІДЕО)
05.03.2016 16:10
Меморіал Ернеста Юста:

Сьогодні, 5 березня, винниківський «Рух» провів поєдинок 1/8 фіналу Меморіалу ім.Е.Юста.

Винниківські футболісти знову здобули перемогу з великим рахунком – 5:1. Цього разу розгромної поразки від підопічних Романа Гданського зазнав золочівський "Сокіл". Але слід відзначити, що золочівські футболісти продемонстрували непогану гру, навіть не дивлячись на такий результат…

З‘ясувалося, що в Золочеві зараз підібрали непоганий склад із молодих футболістів. Боролися вони проти іменитого суперника гідно. І гол, який забив їхній гравець Зубар, був надзвичайно ефектним.

Зрештою, результат першого тайму – 1:0. Це новобранець «Руху» Микола Буй сильним ударом відкрив рахунок.

А «посипалися» гості вже в другому таймі, коли їх підвела «фізика». Натомість, винниківські футболісти після проведених замін постійно «збільшували оберти» й загрожували воротам «Сокола». І воротар гостей нічого не зміг протиставити Володимиру Макару, який подвоїв рахунок.

Третій гол ударом головою провів Олексій Омельченко.

Згодом настала черга Олега Панасюка, який також ударом головою провів четвертий м‘яч.

А завершив «справу» Олег Шептицький, вийшовши віч-на-віч із голкіпером, наш нападник точно пробив у кут воріт – 5:1.

«Ми важко розпочинали сьогоднішній поєдинок, бо ще не встигли оговтатися від гри проти «Вереса», який провели в середу, - коментує дії своїх футболістів Роман Гданський. – Уже в  перші хвилини матчу лише Роман Іванов повинен був тричі вражати ворота «Сокола», але втратив ці нагоди. Та згодом гра в нас налагодилася й ми здобули переконливу перемогу.»

"Рух" Винники - "Сокіл" Золочів 5:1

05 березня - субота. Стадіон ім. Богдана Маркевича.

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Василь Верблянський

Спостерігач: Михайло Кусень

Голи: Буй Микола, 36 (1:0); Макар Володимир, 47 (2:0); Омельченко Олексій, 52 (3:0); Зубар Святослав, 58 (3:1); Панасюк Олег, 71 (4:1); Шептицький Олег, 75 (5:1)

"Рух" Винники: Шевчук Юрій (Жук Андрій, 46); Романюк Віталій (Миць Богдан, 53); Бойко Роман (Панасюк Олег, 17); Молоков Іван (Шептицький Олег, 53); Дмитрух Віталій; Вільчинський Богдан; Іванов Роман (Яким Ростислав, 46); Буй Микола (Манорик Роман, 80); Макар Володимир; Баглай Андрій; Омельченко Олексій (Федорів Володимир, 53)

Президент «Руху» Григорій Козловський, старший тренер Роман Гданський, начальник команди Юрій Гданський.

"Сокіл" Золочів: Юрченко Володимир; Собчинський Ігор; Пилип`як Андрій; Подоляк Арсен; Гнип Володимир (Слива Юрій, 46); Анджейко Володимир (Лисенко Тарас, 80); Лашин Олег (Боднар Віталій, 83); Фамуляк Григорій (Карабін Ігор, 80); Волошин Ярослав (Гайковий Володимир, 80); Данчук Денис (Бей Марян, 68); Зубар Святослав

Попередження: Баглай Андрій, 14; Бойко Роман, 16; Федорів Володимир, 57