Золотий ключик відкрив двері дитячого Центру «Сонечко» у Винниках (ФОТО)
05.03.2016 17:59
Центр розвитку та творчості дітей «Сонечко»

Сьогодні, 5 березня, у Винниках урочисто відкрили Центр розвитку та творчості дітей «Сонечко». На цю подію зібралися набагато більше бажаючих, ніж міг вмістити будиночок Центру, що на вул. Галицькій. Таке зацікавлення закладом розвитку та творчості пояснюється невеликими можливостями у Винниках для розвитку дошкільнят. А саме в цей час дитина формується фізично, психічно і інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок, які використовуватиме протягом життя.

Підійшли до початку роботи нового освітньо-мистецького осередку для наймолодших винниківчан творчо.  На відкриття запросили фею з казки, яка символічно відкрила двері золотим ключиком. Малюкам загадували загадки, дали можливість спробувати свої сили в малюванні в арт-студії, розважали, дарували різнокольорові кульки та частували яскравим тортиком.

Батькам представили молоду команду педагогів, ознайомили з напрямами роботи Центру розвитку, а їх чимало – студія раннього розвитку «Сонячний зайчик» (міні-садочок, де дитина може перебувати до чотирьох годин),  «Маленька школа для розумників»,  студія художньо-естетичного розвитку «Промінчики», підготовка до школи, вокально-театральний гурток, арт-студія тощо. З малюками будуть займатися психолог, логопед.

За інформацією організаторів, заняття в Центрі розвитку та творчості дітей розпочнуться із понеділка (7 березня).  Батьки зможуть подивитися на навчання дошкільнят  і оцінити переваги закладу. З цією метою будуть запропоновані пробні уроки. Бажаючі матимуть можливість записатися в групи, в яких буде до десяти малюків.

Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківчани, відкриття, діти, дитячий центр Сонечко


Читайте також:
Коментарі
avatar