Винниківський «Святославчик» взяв участь у фестивалі «Дошколярик» (ФОТО)
06.03.2016 21:56
Фестиваль «Дошколярик»

Фестиваль для наймолодших танцюристів «Дошколярик» відбувся вчора, 5 березня, в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці. Участь у ньому взяли багато хореографічних колективів із Львівщини. Поділилися своїми композиціями діти 4-7 років Зразкового ансамблю танцю «Святославчики» КЦ «Дозвілля». Вони виступили у двох вікових категоріях. Перша вікова категорія – діти 4-5 років, друга – 6-7-річні учасники відомого винниківського колективу.

Наймолодші «Святославчики» мали того дня дебют, адже вперше вийшли на велику сцену, показавши присутнім танці «Мишка-трудівниця», «Веселі жабенята». Виступати для дошкільняток  було непросто: плакали й хвилювалися не тільки діти, а й батьки. Проте дітлахи зуміли зібратися і гарно продемонстрували те, чого навчилися. Дебют став успішним кроком вперед, бо малюкам необхідно звикати до сцени, до виснажливих конкурсних і фестивальних виступів.

 У другій віковій категорії впевнено себе почували учасники ансамблю «Святославчики», яким по 6-7 років. Вони показали хореографічні композиції «На полонині», «Танець Солох». Діти отримали кубки, дипломи та солодощі.

«Загалом участь у фестивалі «Дошколярик» взяли 56 наших  дітей, – розповіла художній керівник і головний балетмейстер Зразкового ансамблю «Святославчики» Тетяна Патер. – І приємно визнавати, що обидві групи виступили достойно. Хоча ми побачили й над чим необхідно попрацювати, щоб досягти ще вищого рівня. Дякуємо батькам і дітям за витримку, старання і талант, бажаємо нових успіхів, праці заради майбутніх перемог. Хочу висловити подяку Почесному Президенту, засновнику ансамблю Григорію Козловському за підтримку, надану можливість взяти участь у цьому фестивалі».

Лариса КУБСЬКА

Фото: Андрій Жук


Теги: ансамбль Святославчики, Дошколярик, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar