"Зелений двір" оштрафували за незаконне використання на своїх рекламних біг-бордах зображень дітей
11.03.2016 17:16

Будівельну компанію "Зелений двір" оштрафували за незаконне використання на своїх рекламних біг-бордах зображень батьків та дітей 1-В клас СЗШ 29 міста Львова.  Про це повідомляє Роман Грицьків на своїй сторінці у Facebook.

Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Львівській області було встановлено факт порушення Закону про рекламу з боку ПП «БудАрт»(БК "Зелений Двір") (ліцензія Держархбудінспекції України №279662 від 13.10.2013). Відповідно до ч. 6 ст. 27 Закону України «Про рекламу», рішенням від 10.03.2016 року № 0001 про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу, фірму притягнуто до фінансової відповідальності з накладенням штрафу у розмірі 1700,00 грн.

В процесі слідства винуватець заперечував свою причетність до розміщення цієї реклами. Однак на фото біг-бордів були зображені ліцензія підприємства та його керівник Алла Демчук, що дало підстави вважати їх причетними (зацікавленими) до розповсюдження реклами фізичних осіб без їхньої на це письмової згоди.

Щодо власників рекламних площ, то посилаючись на те, що зображення були розміщені на їхніх біг-бордах самовільно, вони "категорично в письмовій формі заперечили свою причетність до розповсюдження цієї реклами". Відповідно санкції на них не поширились...

Попри незначний розмір штрафу, підтверджений державним органом контролю факт порушення закону - є вагомим аргументом для подальшого відстоювання прав учнів та їхніх батьків у суді.


Теги: учні, Зелений двір, бігборд, вибори, Кандидат, Алла Демчук


Читайте також:
Коментарі
avatar