"Рух" сенсаційно поступився "Погоні" в 1/4 "Меморіалу Ернеста Юста" (ВІДЕО)
12.03.2016 15:52

Як і минулого року триразовий переможець "Меморіалу Ернеста Юста" винниківський "Рух" знову припинив боротьбу у цьому традиційному турнірі на стадії 1/4 фіналу. У суботу, 12 березня, винниківчани зазнали неочікуваної поразки від львівської "Погоні" з рахунком 0:2.

На початку гри ніщо не віщувало про невдачу. «Рух» мав перевагу. Та гравці «Погоні» постійно перекривали всі підступи до своїх воріт, зводячи нанівець зусилля винниківських нападників. А на 20-ій хвилині винниківчани зробили подарунок супернику. Недбалий пас захисника винниківчан Івана Молокова своєму воротарю призвів до того, що гравець "Погоні" перехопив м'яча і відкрив рахунок у матчі (відео).

Незважаючи на пропущений м'яч, винниківські футболісти й надалі продовжували свою гру, сподіваючись на те, що суперник не витримає постійного тиску й помилятиметься. На жаль, ці сподівання не справдилися. Хоча мали нагоду зрівняти рахунок Омельченко та Молоков (останній потужно пробив зі штрафного, але воротар «Погоні» в карколомному стрибку відбив м‘яч). Натомість, «Погонь» мала реальні нагоди ще двічі вразити ворота «Руху». І двічі рятував свою команду Юрій Шевчук. Щоб врятувати ситуацію всі рухівці кинулися атакувати. Але гравці «Погоні» зуміли провести контратаку й ще раз вразили ворота винниківчан.

Після цього події на полі ще більше загострилися. Арбітр показав гравцям декілька жовтих карток. А футболіст «Погоні» за грубу гру отримав і червону картку (вилучення). Та «Рух» навіть у більшості нічого не зміг удіяти з суперником. Гравці «Погоні», що називається «знайшли свою гру», й довели її до переможного закінчення!

Заради справедливості треба сказати, що перед початком сезону в складі «Руху» дуже багато травмованих футболістів. Гурський, Кікоть, Дмитрух мають проблеми зі здоров‘ям, а в капітана "Руху" Богдана Костика – перелом гомілкостопу.

Склад «Руху»: Шевчук, Романюк, Бойко, Молоков, Вільчинський, Панасюк, Баглай, Буй, Омельченко, Макар, Іванов. На заміну виходили: Яким, Шептицький.

Президент «Руху» Григорій Козловський, начальник команди Юрій Гданський, старший тренер Роман Гданський.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Рух Винники, меморіал Юста, Погонь Львів


Читайте також:
Коментарі
avatar