У Винниках відбувся концерт "Вічно живе твоє слово: Шевченко і сьогодення" (ВІДЕО)
13.03.2016 20:18
У Винниках звучали твори Тараса Шевченка та згадували події сього

Сьогодні, 13 березня, в КЦ «Дозвілля» звучали твори Тараса Шевченка та згадували події сьогодення. Провели паралелі на загальноміському концерті з вшанування пам’яті Пророка українського народу. 

За понад сто років  накопичився величезний інформаційний матеріал про його життя і творчість. На початку присутнім показали невеличке відео, в якому нагадали основні бібліографічні дані Кобзаря, а пізніше – відео з подій на Донбасі.  Концерт, ведучою якого була Анастасія Пришляк, став мистецьким проектом, в якому поєднали людей різних вікових категорій задля усвідомлення важливості творчості Шевченка для сьогодення, розуміння його як сучасника, талановитого митця рідного слова. 

Невмирущий «Заповіт» виконав разом із присутніми в залі народний хор «Воскресіння». Прозвучало чимало пісень. Їх заспівали дитячий хор і ансамбль старших класів Школи мистецтв №9, викладачі Оксана Богдан, Наталя Воробей, а також солісти Роман Лисенко, Богдан Шустер, Марко Яцейко, Артур Гайдуківський,  Андрій Бурлака, дует баяністів (Назар Орлевич і Владислав Зарицький)  (Школа мистецтв); Діана Горін із ансамблем «Сунички», Ірина Мельник (Народний дім м. Винники); Ірина Купінець, Марта Бицька (Будинок дитячої та юнацької творчості).

Як завжди піднесено прозвучали пісні у виконанні ансамблю «Винниківчани». Артистично і натхненно декламували вірші Шевченка і про Шевченка просвітянки Євгенія Бульба та Галина Проскурницька, а також вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості  Аліна Павлюк, Ольга Лоїк, Вікторія Штурмак, Валерія Пришляк, Анастасія Онищук.

Прозвучали пісні «Садок вишневий коло хати», «Дніпро реве», «Вітер в полі не гуляє», «Плач Ярославни», «Черевички», «Думи мої», «По діброві вітер виє», «Шлях до Тараса», «Взяв би я бандуру» та багато інших.

Поетично-пісенні композиції прикрасили танцювальними виступами учасники Народного ансамблю танцю «Святослав», зачарувавши присутніх танцями «Квіти Кобзареві» (дівочий склад) і відомим «Мальви».

«Такі концерти до Дня народження Шевченка проводять щороку, – ділиться враженнями винниківчанка пані Галина. – Тому важко запропонувати глядачам щось нове й неординарне. На сьогоднішньому концерті міській владі це вдалося. Було цікаво сприймати поєднання минулого і сучасного. А ще хочу відзначити, що цей захід ще раз підтвердив, що у нашому місті дуже талановиті люди, причому – різного віку».  

Лариса КУБСЬКА

Фоторепортаж з концерту можна переглянути у фотогалереї сайту.


Теги: річниця, тарас Шевченко, концерт, роковини


Читайте також:
Коментарі
avatar