"Дніпро" завдає розгромної поразки "Шахтарю" (ВІДЕО)
13.03.2016 22:14
У матчі 18-го туру чемпіонату України "Дніпро" у себе вдома завдав розгромної поразки "Шахтарю".

Другий весняний тур українського чемпіонату завершував центральний матч всього ігрового дня. «Дніпро» приймав «Шахтар», причому для господарів це був шанс повернутися в боротьбу за «бронзу» і насолити лідеру, а ось гості перед повторною грою з «Андерлехтом» в Лізі Європи були змушені експериментувати.

Висока внутрішня напруга поєдинку позначалося на перших хвилинах, які команди провели дещо сумбурно. По емоційному фоні дніпропетровці більш рейтинговому супернику не програвали. Рахунок був відкритий на 10-й хвилині. Руїс після перехоплення у виконанні Зозулі почав блискавичну комбінацію, Матеус повернув м'яч партнеру п'ятою, і мобільний Джон пробив без варіантів для воротаря - 1: 0.

Відігратися гірникам допоміг стандарт. Срна відправив м'яч у штрафну, де вище всяких похвал на другому поверсі зіграв Малишев. До мети було під дюжину метрів, але в середині першого тайму рахунок став 1:1.

У другій половині першого тайму команди вирішили скоротити час переходу з оборони в атаку за рахунок довгих передач, ось тільки бажаного так і не досягли. На 35-й хвилині після передачі Едуардо, зігравши на межі офсайду, Феррейра таки вийшов один на один, а після промаху аргентинець навіть очі рукою прикрив. Перед перервою ініціативою володівли підопічні Мирона Маркевича, і Шахов щільним ударом з-за меж штрафного майданчика у «шістку» знову вивів господарів вперед - 2:1.

З замінами Мірча Луческу тягти не став, кинувши в бій відразу після перерви двох свіжих виконавців. «Дніпро» виклик прийняв і забив третій м'яч. Матеус прострілив з лівого флангу, а Зозуля вчасно на цю передачу відгукнувся і відзначився головою. Пам'ятаєте, хто в нинішньому чемпіонаті завдав «Шахтарю» перше і до сьогоднішнього дня останньої поразки? Правильно, «Дніпро», на гру якого сьогодні було любо-дорого дивитися.

Час минав, проте срібний призер минулого чемпіонату тиску на ворота бронзового медаліста не збільшував, а на 66-й хвилині Матеус ледь не відправив суперника в нокаут. Врятувала ситуацію реакція Пятова. За десять хвилин до фінального свистка на трибунах з шанувальниками «оранжево-чорних» було ну зовсім сумно. Футболісти в формі такого кольору вже поспішали і нервували.

У компенсований час Бруно Гама заробив пенальті, а Безус його впевнено реалізував. Останній раз «Шахтар» програвав з великим рахунком у матчі чемпіонату країни в травні 2011 року, а саме з таким неприємним рахунком 1:4 - взагалі ніколи в новітній історії.