"Карамель" отримала найвищі нагороди Всеукраїнського фестивалю "Місто Лева" (ФОТО)
15.03.2016, 00:54
У неділю, 13 березня, дівчатка старшої групи ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники повернулися з гала-концерту Всеукраїнського фестивалю «Місто Лева-2016». Вони виступили на ньому як володарі першого місця в номінації «Сучасна хореографія» (друга вікова категорія). Журі високо оцінили їхні хореографічні композиції «Забуті мрії» і "Starships".

Молодша група також показала непоганий результат – вони посіли друге місце в першій віковій категорії (7-10 років), виконавши танці «Зима-весна» і «Клоуни». Підготували юних винниківчан до участі в фестивалі та перемог керівники ансамблю Христина Мелимук і Анастасія Селезньова.

Фестиваль відбувався протягом 11-13 березня у Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича.

У ньому загалом взяли участь 160 учасників, які приїхали з Києва, Харкова,Одеси, Донецькоі області, Полтави тощо.  Вони показали свою майстерність у різних вікових категоріях, номінаціях і творчих напрямах. Членами журі були відомі артисти –  Мар'ян Шуневич,  Ігор Храмов, Роман Ковальчук  та ін., а також  Алдо Віейра – представник з Португалії,   виконавець сучасного танцю.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Місто Лева-2016, ансамбль Карамель, Фестиваль, гала-концерт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...