Винниківські школярі змагалися у вікторині на знання творчості Т. Шевченка
16.03.2016, 18:21
До Шевченківських днів  у дорослій бібліотеці відбувся конкурс-змагання «От де, люде, наша слава…»  Участь у ньому взяли десятикласники  загальноосвітньої школи «Берегиня».

Конкурс-змагання «От де, люде, наша слава…»

Учнів поділили на дві команди, капітанами яких обрали Соломію Родоманську та Ірину  Лобур.

Ведучими були бібліотекарі Наталя Шмигельська й Марія Кітура. Оцінювали правильність відповідей журі:  педагог-організатор школи «Берегиня» Оксана Яцків, бібліотекар «Берегині» Діана Мельник, завідувач дорослої бібліотеки Ірина Андрухів.

Рахунок вікторини – 15:15.  Обидві команди відповіли правильно на 30 запитань, а загалом їх було 45. Запитання стосувалися життя, поетичної та художньої творчості Кобзаря  

«Метою конкурсу було розкрити значення творчості Тараса  Шевченка, покращити знання учнів про його життя і творчих шлях, спонукати до поглибленого вивчення художньої спадщини, виховувати любов і шану до рідного слова», – розповіла завідувач бібліотеки-філії № 34 Ірина Андрухів.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: учні, вікторина, конкурс, школа Берегиня, школярі

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...