Шкільний автобус у Винниках перетворився на громадський транспорт
16.03.2016 23:18
Автобус для винниківських школярів перевантажений мешканцями, які користуються ним як звичайним громадським транспортом. Через це школярі не можуть доїхати на навчання. Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Шкільний автобус у Винниках їздить за встановленим маршрутом і розкладом, підбираючи та висаджуючи школярів та їхніх вчителів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання. Однак шкільним транспортом користуються й інші мешканці.

Використання автобуса «Школярик» для перевезення інших категорій громадян заборонено, повідомив заступник міського голови Богдан Шустер.

«До нас поступають неодноразові звернення мешканців про те, що діти не можуть добратись до шкіл у зв’язку з перенавантаженням автобуса пасажирами нешкільного віку. Тому ми звертаємося до свідомих винниківчан з проханням поважати право учнів, чисельність котрих у Винниках понад 1500 осіб, і користуватись міським автотранспортом», - каже заступник міського голови.

Як йдеться у повідомленні, автобус «Школярик» курсує Винниками за графіком, який затвердила Винниківська міська рада за погодженням керівників винниківських шкіл та батьківського комітету.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: мешканці, Графік, школярик, школярі, Богдан Шустер, автобус


Читайте також:
Коментарі
avatar