Моршинська "Скала" у Винниках вдруге поспіль стала переможцем турніру пам'яті Ернеста Юста (ФОТО)
19.03.2016 18:10

Після того, як у 2014 році винниківський "Рух" втретє поспіль завоював Кубок турніру пам'яті Ернеста Юста, вже другий рік поспіль переможцем цього престижного турніру стає команда ІІ ліги ФК "Скала" Стрий.

Нагадаємо, що також два роки поспіль чотириразовий чемпіон Прем'єр-ліги Львівщини винниківський "Рух" сходить з дистанції на стадії 1/4 фіналу цього турніру. Минулої суботи винниківчани неочікувано поступилися львівській "Погоні", яка потім у півфіналі здолала ФК "Миколаїв" і вийшла у фінал турніру.

Але, як йдеться у матеріалі сайту ФК "Скала", все має свій кінець. Феєрія львівської команди закінчилася на штучному полі винниківського стадіону у сьогоднішньому фінальному поєдинку зі стриянами. Вже з перших хвилин стрийська команда за активної підтримки численних уболівальників, які завітали зі Стрия у Винники, почала створювати небезпечні моменти біля воріт Олега Чеботаря і стало зрозумілим, що взяття воріт – лише питання часу. Вже на 5-й хвилині «поляки» порушили правила у своєму штрафному майданчику проти Віталія Рябушка, однак арбітр матчу пошкодував «Погонь». На 15-й хвилині триходівка Скакун-Пришнівський-Цюцюра завершилася ударом Василя у стійку. А на 23-й хвилині «малиново-зелені» домоглися свого. Наша «солодка парочка» Пришнівський з Цюцюрою удвох заплели карусель і Володя вийшов на побачення з голкіпером та влучно низом пробив у лівий кут – 1:0.

На цьому "Скала" не заспокоїлася. Вже через хвилину «Погонь» пробачив Валерій Бондаренко, який головою пробивав після подачі з кутового Дмитром Скакуном. Те, що не вдалося нашому центральному захисникові, після наступного «корнера» зробив Цюцюра. Щоправда наш бомбардир зробив це ногою, замнувши дальню стійку.

Взагалі описувати подальші створені командою Василя Малика гольові моменти немає сенсу, адже «Скала» створила їх дуже багато. Проте реалізувала лише ще один. І сталося це одразу по перерві. Творцями третього взяття воріт стали все ті ж Пришнівський та Цюцюра, як і в першому голі, з тією лише різницею, що цього разу асистентом виступив Володя.

Після третього голу наставники «Скали» поступово дали зіграти всім дев`ятьом, дозволеним Регламентом змагань гравцям, що перебували на заміні, і впевнено довели гру до фінального свистка, здобувши другий трофей у своїй новітній історії, зробивши превентивний подарунок своєму президенту Миколі Кмітю, який 24 березня святкуватиме свій піввіковий ювілей і  котрий робить все можливе, для успішного розвитку клубу і команди.

Після завершення фінального поєдинку відбулася церемонія закриття змагань та нагородження призами та медалями фіналіста та володарятрофею, яке  проводили голова обласної федерації футболу Ярослав Грисьо та головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич.