Ірина Мельник поповнила колекцію винниківських нагород міжнародною бронзою
21.03.2016 14:43
Міжнародний фестиваль мов та культур

Вихованка Народного дому м. Винники, солістка вокального ансамблю «Стожари» Ірина Мельник отримала бронзову медаль, диплом за ІІІ місце і грошову винагороду на престижному Міжнародному фестивалі мов та культур, який організував Українсько-турецький центр «Сяйво». Нагородження відбулося на фіналі конкурсу в Києві, в Українському домі.  Йому передували відбіркові тури, які провели протягом лютого.

У Львові до участі в конкурсі зголосилося 300 учасників із майже 50 закладів. Відбір до участі в українському етапі Міжнародного фестивалю мов та культур відбувся 27 лютого в Палаці ім. Гната Хоткевича (м. Львів). Членами журі були Олег Лихач, Роман Ковальчук, Анна Кривута та представники турецької сторони. Прослухавши у виконанні Ірини Мельник пісні «Не твоя війна» і «Вітре буйний», вони, не сумніваючись, віддали дівчині перше місце.

Окрилена успіхом, переживала разом із керівником Володимиром Завербним і директором Народного дому Наталією Вінярською, ретельно готувалися до участі в фіналі Українсько-турецького конкурсу, оскільки згідно з  положенням фестивалю переможців запросили в Київ.

Фінал у столиці приніс Ірині Мельник бронзову нагороду в номінації «Вокал». Безкоштовну поїздку організував голова Львівського осередку турецького центру «Сяйво» Оран Алі. 

«Дійство було феєричне і залишило незабутні враження, – розповідає директор Народного дому м. Винники Наталія Вінярська. – У фестивалі брали участь діти з Індії, Саудівської Аравії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Пакистану, Молдови, Білорусі, Китаю. Дякуємо Українсько-турецькому культурному центру "Сяйво" за організовану поїздку! Перемога на такому конкурсі, на якому були присутні та вручали нагороди представники уряду України і Туреччини, багато для нас означає. Це величезний досвід, натхнення до праці та вдосконалення, віра в таланти наших дітей».

Представники Винник – вокалістка Ірина Мельник і директор Народного дому Наталія Вінярська  – крім виступу на міжнародному фестивалі, побували на невеличкій екскурсії центром Києва, запалили свічки, а Іра ще й заспівала на Майдані, віддавши шану людям, які там загинули.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ірина Мельник, лауреат, винниківчанка, Фестиваль, народний дім, ансамбль Стожари


Читайте також:
Коментарі
avatar