У Винниках очистять ставок по вулиці Шевченка
23.03.2016, 13:27
Ставок у Винниках

Цього року у Винниках очистять ставок по вулиці Шевченка та облагородять прилеглу територію. Це стало можливим з ініціативи керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Винниківській міській раді Тараса Дмитерка. Кошти на це вже передбачені у бюджет міста на 2016 рік.

«В історичній частині Винники біля першого на Західній Україні пам’ятника Шевченкові та Костелу Вознесіння Пресвятої Богородиці розміщений ставок, який, не зважаючи на толоки, щороку все більше забруднюється», – йдеться у депутатському запиті Тараса Дмитерка.

Відтак, депутат звернувся із проханням передбачити у бюджеті Винник кошти на очищення ставка по вул. Шевченка та облагородження території біля нього. Також у зверненні йдеться про виготовлення паспорту водойми та передачу її на баланс Виконавчого комітету Винниківської міської ради.

«Як результат, виконавчий комітет передбачив кошти на очищення озера по вул. Шевченка та благоустрій прилеглої території», – розповів Тарас Дмитерко.

Джерело: http://lviv.samopomich.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: ставок, Тарас Дмитерко, виконком

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...