У міській раді відбудуться збори "Винниківського осередку Батьківської Ради Львівщини"
24.03.2016 13:38

У четвер, 31 березня, о 17.00 год. в приміщенні Винниківської міської Ради відбудуться збори Винниківського осередку Батьківської Ради Львівщини. Про це повідомляє Марія Франчук.

Серед запрошених голова міський голова Володимир Квурт, голова БРЛ Олена Понамарева.

На зборах планується обговорити наступні питання (Порядок денний зборів ГО Батьківська Рада Львівщини Винниківський осередок 01,04,2016р.):

1. Як зміна статусу м. Винники вплине на освітні установи? Чи буде збільшене фінансування освітніх закладів? Хто буде здійснювати управління закладами освіти? Личаківський відділ управління освіти м.Львова чи буде створено окрему структуру у м. Винники?

2. Проблеми з катастрофічним браком місць у садочках у м. Винники. Яке бачення їх вирішення Винниківської міської Ради?

3. Проблеми щодо шкільного автобуса. Розбіжність графіку (Надія Грицьків). Пропозиції щодо вирішення проблеми.

4. Проблема батьківського самоврядування в школах. Створення реальних батьківських комітетів класів, школи та проведення загальношкільних зборів як того вимагає статут.

5. Які мають права батьки та діти, та чому не можна боятися їх відстоювати?

6. Прозорість. Звітність керівників закладів на загальношкільних зборах та дошках оголошень в установах про фінансування з усіх статей бюджету. Створення комісій, до складу яких в рівних частинах будуть входити батьки та вчителі по перевірці харчування, по перевірці використання бюджетних коштів (згідно кошторису), комісії за дотриманням чистоти у школі і т.д.

7. Обов’язкова легалізація благодійної допомоги.


Теги: школа. садочок, Олена Понамарева, батьки, школа, Марія Франчук, батьківська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar
Де можна прочитати до чого договорилися ?
avatar