Відбулося засідання виконкому Винниківської міської ради
25.03.2016 11:43
У п'ятницю, 25 березня, відбулося засідання виконкому Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули питання щодо погодження режиму роботи ФОП Мельник С.І., надання дозволу на зрізку дерев на вул. Сахарова, надання потребуючим громадянам одноразової грошової допомоги, затвердження граничних сум витрат на придбання меблів, комп‘ютерної техніки, іншого обладнання на устаткування виконавчому комітету Винниківської міської ради.

Декілька питань стосувалося зовнішньої реклами на вулицях Винник.

Під час обговорення питання щодо надання одноразової грошової допомоги потребуючим громадянам члени виконкому здивувалися, побачивши в переліку прізвищ одного з відомих у Винниках небідного чоловіка.

Дуже багато часу забрало в членів виконкому питання щодо  підприємців-забудовників, які споруджують у Винниках комерційне житло. З‘ясувалося, що більшість таких підприємців мають заборгованість перед бюджетом нашого міста, не дотримуються своїх зобов‘язань перед місцевою громадою. Є й шокуючі факти, коли на місці запланованого невеличкого котеджу «виріс» багатоповерховий багатоквартирний будинок! А ще один забудовник проігнорував рішення суду й будує багатоквартирний будинок посеред кварталу індивідуальної житлової забудови. Також відомі у Винниках забудовники зобов‘язалися на вул. Винна Гора, поруч із квартирами, спорудити дитячий садочок і навіть, гімназію. Про реалізацію такого «масштабного проекту» ці підприємці помпезно повідомляли винниківчан у газетах і на телебаченні. Та як з‘ясували члени виконкому – комерційне житло будується, а про ці соціальні об‘єкти тепер ніхто й не згадує…

Отож, місцевій владі є над чим працювати, щоб навести лад із такими горе-підприємцями.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: забудовник, виконком, міська рада, Винна гора


Читайте також:
Коментарі
avatar