«Святослав» нагородили за І місце на «Весняному первоцвіті»
26.03.2016 11:15

Народний ансамбль танцю «Святослав» м. Винники знову відзначений найвищою нагородою. 25 березня у Львові відбувся II регіональний фестиваль-конкурс народної хореографії «Весняний первоцвіт – 2016», на якому відомий колектив  показав найкращий результат.

Організатори конкурсу – Львівське обласне відділення Національної хореографічної спілки України, МДО «Майбутнє дітям», ГО «Разом».

За словами художнього керівника та головного балетмейстера Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяни Патер, на конкурсі виступили півсотні колективів різних вікових категорій. Журі передивилися, оцінили понад 90 танцювально-хореографічних композицій. Голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної  спілки  України, заслужений працівник культури України П. Харісов, заслужений артист  України, художній керівник балетної групи «Львівська опера» І. Храмов, голова  МДО «Майбутнє дітям»  В. Бернацький, проаналізувавши дитячі виступи, вказували на недоліки, давали рекомендації та ділилися порадами щодо постановок.

Винниківчани довели до сліз присутніх у залі зворушливою танцювально-хореографічною композицією «Три поради», також основний склад «Святослава» показав «Поліську польку».

Народний ансамбль танцю

Наш ансамбль вкотре гідно представив Винники, отримавши І місце і нагороди – дипломи та медаль за перемогу. Це стало можливим не тільки завдяки старанням керівника та дітей. В організації поїздки на фестиваль-конкурс, як і завжди, допоміг засновник і Почесний президент Народного ансамблю танцю «Святослав», депутат Львівської міської ради Григорій Козловський. Колектив ансамблю також дякує за постійно підтримку та розуміння Борису Калінічуку.

Не гаючи часу, Народний ансамбль танцю «Святослав» продовжує працювати над удосконаленням танцювально-хореографічних композицій. Незабаром діти візьмуть участь у ще одному престижному конкурсі. Чекаємо їх із новими перемогами!

Лариса КУБСЬКА


Теги: хореографія, Весняний первоцвіт – 2016, Фестиваль, ансамбль Святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar