"Рух" у спарингу розгромив "Галичину"
27.03.2016 14:50
Сьогодні, 27 березня, винниківський "Рух" провів товариську гру у Великому Дорошеві з місцевою командою "Галичина", яка виступає у другій лізі чемпіонату Львівщини.

Чотиразовий чемпіон Прем'єр-ліги Львівщини не залишив ніяких шансів менш іменитому супернику, забивши у ворота дорошівців чотири сухих м'ячі.

У першому таймі господарі тричі виймали м'ячі з власних воріт. Спочатку у рухівців двічі відзначився Роман Іванов, а Володимир Макар (фото) довів рахунок до 3:0.

У другому таймі після подачі з кутового Андрія Баглая крапку в матчі поставив Олексій Омельченко - 4:0.

Як повідомлялось раніше, перший офіційний матч у цьому році  "Рух" зіграє у неділю, 3 березня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича. Суперником винниківчан у першому турі Вищої ліги Львівщини буде один із лідерів минулих сезонів у найвищому дивізіоні Львівщини - ФК "Миколаїв".

Теги: Галичина Великий Дорошів, Роман Іванов, Володимир Макар, спаринг, Рух Винники, Олексій Омельченко