Виїзний концерт Народного дому в Підберізці (ФОТО)
28.03.2016 10:56
Колективи Народного дому м. Винники та заступник міського голови Винник Богдан Шустер побували з Шевченківським концертом у селі Підберізці. Виїзний захід  розпочали з виконання «Заповіту» біля погруддя Т. Шевченка.  Відвідали місцевий храм, послухали інформацію про його історію.

Народний дім представив двогодинну концертну програму, під час якої виступили вокалісти, ансамбль «Стожари», вокальний ансамбль «Винниківчани». Вірші Шевченка декламували учасники ансамблю «Винниківчани»  Галина Проскурницька, Стефанія Гілета, Євгенія Бульба, а також її внучка Дарина. До слова, пані Бульба хоча зараз є мешканкою Винник, але душею залишилася у с. Підберізці, де народилася. Знана у нашому місті патріотка, колишня вчителька, у свої понад вісімдесят років продовжує активне громадське життя, навчає патріотизму молодше покоління.

Привітав мешканців Підберізців заступник міського голови Винник Богдан Шустер, підкресливши, що наші громади пов’язує давня дружба. Крім словесного привітання, Б. Шустер виконав пісню «Бандуристе, орле сизий», за що отримав щедрі оплески.

У Шевченківський концерт додали сьогоденні вкраплення. Вихованки Народного дому Христина Леськів виконала пісню «Молитва», а Ірина Мельник – «Не твоя війна», що присвячені АТО.

Учасники народної самодіяльності з Підберізців також представили кілька номерів – виступив ансамбль скрипалів,  прозвучала поема «Причинна». 

«Нас дуже гарно і тепло сприймали, – розповіла директор Народного дому Винник, ведуча концерту  Наталія Вінярська. –  За концерт подякували оплесками, а також ми почули вдячні слова від настоятеля храму і сільського голови. У такій дружній атмосфері приємно виступати, бо бачимо, що наша творчість потрібна людям».

Звукорежисером на виїзному концерті працював Остап Попович. Транспорт надав син Євгенії Бульби – Тарас Бульба. Завершили спільний концерт виконанням пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».         

Лариса КУБСЬКА


Теги: Христина Леськів, концерт, народний дім, Підберізці


Читайте також:
Коментарі
avatar