Іванна Іванчук: «Літній відпочинок для винниківських дітей, молоді та сімей варто планувати заздалегідь»
31.03.2016 14:57

Ще кілька місяців і у дітей будуть канікули, а в дорослих – відпустки. Подбати про відпочинок вартує вже зараз. Про деякі варіанти літнього таборування розповідає спеціаліст з питань соціального захисту Винниківської міської ради Іванна Іванчук.

- Уже зараз формуються групи на оздоровлення в дитячому підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» – зміна триватиме з 1 до 21 квітня. Пропонуються путівки з різною пільговою оплатою – 20–50 відсотків. Також можна звертатися до нас за безкоштовними путівками. Вони призначені для дітей,  які належать до  пільгових категорій. Зміни тривають 21 день, з п’ятиразовим харчуванням.

- Крім «Молодої гвардії», які ще є пропозиції літнього відпочинку?

- Достатньо багато. Але за оплату. «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» пропонує й дітям, і дорослим – відпочити на курортах Святий Влас (Болгарія), Сонячний Берег (Болгарія). Зміни триватимуть із першого червня по 14 днів, за бажанням – менше або більше.

- А в Україні, мабуть, відпочинок доступніший?

- Є пропозиції відпочинку для дітей від 10 до 16 років і сімей влітку 2016 року в закладах України, що знаходяться на березі Чорного моря. Це ОСТ «Лісотехнік» (Миколаївська область, с. Рибаківка), ДПЗОВ «Романтик» (Херсонська область, м. Скадовськ),  НОТ «Політехнік–2» (Львівська область, смт. Славське), ДОТ «Наталія» (Закарпатська область, Тячівський район, с. Білин).

- Якщо батьки не матимуть можливості організувати відпочинок за межами міста, де влітку зможуть себе задіяти діти у Винниках?

- Щороку цікавими та пізнавальними є канікули зі салезіянами (ораторія св.Боско). ЛММГО «Золота молодь Винник» традиційно проводить таборування в липні-серпні в с. Дубина і с. Славське. Цього року Винниківська міська рада візьме на себе частину витрат щодо їх організації.

- Куди звертатися людям, які хочуть скористатися запропонованими пропозиціями?

- Детальну інформацію можна отримати у Винниківській міській раді. Звертатися до спеціаліста з питань соціального захисту.

Розмовляла Лариса КУБСЬКА


Теги: дитячий табір, пільги, діти, Іванна Іванчук, канікули, путівка


Читайте також:
Коментарі
avatar