У Винниках запрацював внутрішньоміський маршрут
01.04.2016 13:57
Новий транспортний маршру у Винниках

Для зручності винниківчан влада нашого міста з першого квітня у вигляді експерименту «запустила» новий внутрішньоміський маршрут, - повідомляє кореспондент Володимир Гаврилів. І це – не першоквітневий жарт, як думає багато мешканців Винник, які побачивши на зупинках автобус згаданого маршруту, не наважуються сідати в його салон.

А тим часом із дев‘ятої години ранку цей автобус безкоштовно (наразі безкоштовно, бо за ці послуги заплатять транспортникам із місцевого бюджету) перевозить усіх бажаючих за маршрутом: вул.Забава (кінцева маршруту №36) – І.Франка – Галицька – Кільцева – Проектована (новий цвинтар) – Кільцева – Галицька – Шевченка ( старий цвинтар) – Забава (кінцева маршруту №36).

Загалом усі пасажири дуже схвально відгукуються про цю ініціативу місцевої влади. Бо, справді, всі маршрутки в «час пік» просто «забиті» пасажирами. Окрім цього, до території нового кладовища більшості людей добиратися вкрай важко. Тому цей маршрут дуже потрібний. Хоча всі розуміють, що довго безкоштовним для пасажирів він також бути не може, бо транспортникам треба платити зарплату. Кошти потрібні також на ремонт і обслуговування машин, на паливно-мастильні матеріали.

Як повідомили у Винниківській міській раді, експеримент із внутрішньоміським маршрутом триватиме до Великодніх свят. А далі влада й громада визначатимуться з подальшими діями.


Теги: пасажири, внутрішній маршрут, новий цвинтар, транспорт, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar