Перший волонтерський потяг повезе на Схід подарунки з Винник (ВІДЕО)
05.04.2016 11:35

Книжки, листівки, писанки, фарби, солодощі. Це не повний перелік того, що підготували своїм ровесникам зі Сходу України у подарунок до Великодня діти з Винниківської санаторної школи-інтернату. Усі презенти буде передано Волонтерському потягу «Труханівська Січ», який вже 20-го квітня вирушить у свою першу подорож шістьма містами Східної України, - повідомляє MediaStar.

Напередодні діти із винниківської школи передали подарунки народному депутатові Оксані Юринець, яка є одним з ініціаторів проекту – Волонтерський потяг. «Тільки, коли з’явилася інформація про запуск поїзду мені написала директор Винниківської школи інтернату пані Лілія Свистович. Сказала, що їхні діти підготували подарунки для малечі зі Сходу. Коли ми приїхали, то навіть не сподівалися на таку велику кількість речей. Разом з ними ми також передамо дерев’яні заготовки для писанок, які дітки, що живуть на окупованій території розпишуть і передадуть у подарунок-відповідь ровесникам зі Львова і Винників», - розповіла Оксана Юринець.

Додамо, що подорож Першого волонтерського потягу «Труханівська Січ» триватиме з 20-го по 30-те квітня. На Схід вирушить 9 вагонів. Долучитись до поїздки уже зголосились близько 300 громадських організацій. До «сірої зони» разом із волонтерами, освітянами, козаками, митцями «поїдуть» майстер-класи для дітей, лекції, семінари, кінозали, виступи колективів, подарунки дітям та військовим до Великодня.

 

Перші подарунки для Волонтерський Агітпотяг "Труханівська Січ"вже є! Величезне ДЯКУЄМО Винниківська Санаторна Школа-інтернат за все, що підготували. Повеземо Ваше тепло за сотні кілометрів)

Опубліковано Оксаною Юринець 4 квітня 2016 р.

Теги: учні, подарунки, агітпотяг, діти, акція, Труханівська Січ, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar