Європейських суд поновив на посаді чиновницю Винниківської міськоїради (ВІДЕО)
05.04.2016, 16:18
За два місяці у Львівській області виконано шість рішень Європейського суду з прав людини.

Про це сьогодні, 5 квітня, під час прес-конференції на тему: «Львівська юстиція запроваджує новий сервіс – прийом громадян через систему відеоконференцзв’язку (Skype)», яка відбулася у Львівському прес-клубі,  повідомив заступник начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної виконавчої служби Ігор Вісьтак. 

Одна з них – про поновлення громадянки Донець Галини Михайлівни на посаді заступника міського голови з соціально-культурних питань міста Винники. 

- Вона судилася з 2005 року. У нас були відкриті виконавчі провадження. Проводилися спілкування з мером Винників. Ми дійшли згоди і ця особа на сьогодні є поновленою на роботі, - каже він. 

Також, за словами Ігоря Вісьтака, деякі громадяни, які не змогли домогтися від держави своїх пенсійних виплат, а від українських судів – справедливих рішень, змушені були звертатися до Європейського суду. І зараз виконавчі служби юстиції у Львівській області вже виконують його рішення.

Джерело: http://dailylviv.com/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: права людини, Галина Донець, міська рада, суд, Європейський суд

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...