Українська діаспора пропонує збудувати у Львові центр реабілітації для воїнів
06.04.2016 14:18
Представники української діаспори запропонували побудувати у Львові реабілітаційний центр для ветеранів АТО.

Про це під час зустрічі з депутатами Львівської обласної ради заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, інформує “Вголос“.

Він зазначив, що діаспора всіляко сприятиме будівництву та оснащенню такого центру. Окрім того, на базі реабілітаційного центру військові зможуть проходити реабілітацію в той час, коли їм це необхідно, зазначив Чолій.

“Наразі багато українських поранених проходить лікування і реабілітацію в країнах Європи. Створення реабілітаційного центру у Львові вирішило б цю проблему, й учасники АТО мали б можливість лікуватися вдома, у той час, коли їм це потрібно. Бо, наприклад, психологічні проблеми за один раз не можна вилікувати, подекуди військові повертаються до них щороку”, – наголосив Євген Чолій.

Водночас голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сказав, що будувати з нуля нову медичну установу – це великі кошти, тривалий час, а допомога українським бійцям потрібна негайно.

“Нині набагато важливіше вкладати кошти в діючі медичні установи, ніж будувати нові з нуля. У Львові вже є чимало закладів, де учасники АТО можуть проходити реабілітацію. Серед них – військовий госпіталь, шпиталь у Винниках, обласна психіатрична лікарня, де є гостра потреба в ремонті та оновленні медичного обладнання. Якщо нам вдасться об’єднати зусилля і не будувати нову установу з нуля, а все-таки вкласти кошти в діючі заклади – відремонтувати один поверх, один кабінет, один спортзал, одну реабілітаційну кімнату, це буде значно більшою допомогою”, – пояснив Ганущин.

Євген Чолій вислухав голову обласної ради і запевнив, що пропозиція про будівництво реабілітаційного центру залишається чинною, однак представники української діаспори готові розглянути різні думки щодо поліпшення лікування бійців.


Теги: ветерани АТО, військові, діаспора, госпіталь, реабілітаційний центр


Читайте також:
Коментарі
avatar