Личаківська ОДПІ інформує про поступлення до державного та місцевих бюджетів у січні-березні 2016 року
06.04.2016 15:25
Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує громадян щодо поступлень до державного та місцевих бюджетів у січні-березні 2016 року:

Понад 86 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Личаківського району м.Львова

У січні-березні 2016 року платники податків Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 86,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 38,0 млн. грн. більше у порівнянні з минулим роком. До державного бюджету надійшло 29,4 млн. грн., що на 12,9 млн. грн. перевищило минулорічний показник.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються Личаківською ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом січня-березня 2016 року склала 62 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 20%.

Майже 139 мільйонів гривень податкових платежів надійшло до місцевого бюджету Личаківського району

У січні-березні 2016 року платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевої казни 138,9 млн. грн. податків, зборів, платежів. Це на 56,2 млн. грн. більше у порівнянні з минулим роком.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 86,2 млн. грн., земельний податок – 16,9 млн. гривень.

Майже 17 млн. грн. плати за землю надійшло до місцевого бюджету Личаківського району

Протягом січня-березня 2016 року платниками цього податку були 372 землекористувачі, 244 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року платники земельного податку сплатили до місцевого бюджету Личаківського району 16,9 млн. грн.

Нагадаємо, що наказом Мінфіну від 16.06.2015р.№560 затверджено нову форму Податкової декларації з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності) для складання звітності, у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди. Податкова декларація з плати за землю (орендної плати) подається до фіскального органу за місцезнаходженням земельної ділянки не пізніше 20 лютого.

Майже 7 мільйонів гривень акцизного податку надійшло до місцевого бюджету

У січні-березні 2016 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 162,6 тис.грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Надходження від роздрібного продажу акцизу поповнили місцевий бюджет на 6,6 млн. грн.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць.

Понад 152 тисячі гривень надійшло транспортного податку

Протягом січня-березня цього року платники транспортного податку, які перебувають на обліку у Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевого бюджету 152,4 тис.грн., що перевищило минулорічні показники на 127,3тис.грн.

Нагадаємо: об’єктом оподаткування у 2016 році є легкові автомобілі, середньоринкова вартість яких становить понад 1 033 500 грн. та з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік та становить, як і раніше, 25 000 грн. за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року  і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 

Платники Личаківського району перерахували до бюджету 3,3 мільйони гривень екологічного податку

Таку суму екологічного податку перерахували до державного бюджету у січні поточного року суб’єкти підприємницької діяльності, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області. Платниками цього податку є 460 суб’єкти підприємницької діяльності.

Залишаються платниками екоподатку суб'єкти господарювання, які здійснюють:

– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

– скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів;

– утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

–тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Понад 111 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників Личаківського району

Платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, в січні-березні 2016року перерахували 111,5 млн.грн. єдиного соціального внеску.

Звертаємо увагу платників податків: відповідно до внесених змін з січня 2016 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для платників, зазначених у статті 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», встановлюється у розмірі 22% до визначеної статтею 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску, диференційовані ставки єдиного внеску залежно від класу професійного ризику виробництва відсутні. З 2016 року не утримується єдиний соціальний внесок із заробітної плати.

На допомогу армії надійшло понад 10 млн. гривень військового збору

Станом на  01.04.2016 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 10,5 млн.грн. військового збору.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти.       Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, призначені активізувати обороноздатність нашої держави. Крім того, вони будуть спрямовуватись на відбудову зруйнованих територій та підтримку біженців.

Спрощенці Личаківського району сплатили до місцевого бюджету понад 18 млн. грн. єдиного податку

Платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, з початку цього року сплатили 18,4 млн.грн. єдиного податку. Це на 6,3 млн. грн. перевищило надходження відповідного періоду минулого року.

Майже 76% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у районі налічується 3,6 тисячі. З початку 2016 року від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 13,3 млн. грн., що на 4,5 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Протягом січня-березня 2016 року до Личаківської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області  надійшло  4 звернення громадян

Порушені у зверненнях питання стосувалися реєстрації платників податків – юридичних осіб.

Протягом січня-березня 2016 року інспекцією надано 10997 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників.

З початку 2016 року отримано 7 запитів про надання публічної інформації.

Скарг та  пропозицій не надходило.

Для оперативного розв`язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян. З початку року проведено 2 особистих прийоми громадян керівництвом інспекції, у яких були порушені питання щодо реєстрації платників податків юридичних осіб – 1, порядок реєстрації платником ПДВ – 1.

Прийом громадян проводиться відповідно до графіку.

 Для інформування платників податків в Центрах обслуговування платників у Львівській області оформлені інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами.

Правом на податкову знижку скористались 320 громадян Личаківського району

Декларування доходів, отриманих фізичними особами в 2015 році, пов'язано не тільки з виконанням громадянського обов'язку, але й з правом на отримання податкової знижки, яке передбачено Податковим кодексом України.

Станом на 01.04.2016 року 320 жителів Личаківського району міста Львова скористались правом на податкову знижку. Ними заявлено про повернення з бюджету 297,6 тис. грн., зокрема:

за навчання – 281,8 тис. грн.;

за договорами страхування – 15,8 тис. грн.

Платники Личаківського району міста Львова сплатили до місцевого бюджету понад мільйон гривень податку на нерухомість

Станом на 01.04.2016 р. до місцевого бюджету надійшло 1223,3 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з них від юридичних осіб надійшло 1194,8 тис.грн., від фізичних – 28,5 тис.грн.

Цього року платники податку – юридичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2016 рік. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і до 20 лютого 2016 року подають до державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Платники – фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року. До 1 липня 2016 року за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) буде податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів. Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

730 громадян Личаківського району вже задекларували свої доходи

З початку року до Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області 730 громадян подали декларації про доходи, отримані у 2015 році. Сума задекларованих доходів становить 24,0 млн.грн. Сума податку, що підлягає сплаті до бюджету – 318,2 тис. гривень.

Відповідно до п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.

Нагадаємо, що подати декларацію громадяни можуть особистою, або через уповноважену на це особу.

Понад 200 тисяч гривень надійшло за спеціальне використання води

З початку року до Державного бюджету надійшло 201,5 тисяч гривень за спеціальне використання води.

Всього на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перебуває 294 платників збору за спеціальне використання води, в тому числі 154 юридична особа та 140 фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, що форма податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496.

Розрахунок заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.

До місцевого бюджету Личаківського району надійшло майже 680 тис. грн. плати за ліцензії

За січень-березень 2016 року платники, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 679,5 тис. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадуємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів видаються в Центрах обслуговування платників при територіальних органах ДФС.

Ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі

58 млн. гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Личаківського району

З початку року підприємства, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ, сплатили до державної скарбниці 58,0 млн. гривень податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом  2015 року цьогоріч надходження зросли на 12,8 млн. гривень.

На розрахункові рахунки 15 платникам відшкодовано 6,4 млн. грн., в тому числі 12 платникам відшкодовано 2,8 млн. грн. податку на додану вартість в автоматичному режимі.

Личаківська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Львівській області повідомляє

Личаківська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що при ГУ ДФС у Львівській області функціонує відділ власної безпеки ГУВБ ДФС України.

Адреса розміщення підрозділу м. Львів, вул. Стрийська 35, поштовий індекс 79003, контактний телефон (032) 297 36 09, номер телефону антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» (044) 284 00 07.

За вказаною адресою та номерами телефонів громадяни мають можливість цілодобово повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС.


Теги: податкова, ДПІ, податок


Читайте також:
Коментарі
avatar