Винниківчани нагодують наших солдатів варениками
06.04.2016 16:46
У ці чудові квітнево-передвеликодні дні, коли буйноцвіттям повниться навкілля, дуже  важко згадувати, що в нашій Україні йде війна. Але треба не лише пам‘ятати про гірку реальність у нашій державі. Ніхто не має права заплющувати очі на реальний стан речей в нашій спільній домівці – Україні! Навіть більше, всі громадяни нашої держави зобов‘язані, кожний на своєму місці, допомагати фронту, армії, державі!

І винниківська громада ніколи не стояла осторонь цих подій.

Як відомо, зараз у нашій державі триває акція – «Вареники для фронту», коли люди в багатьох містечках і селах ліплять вареники для наших захисників. Українці прагнуть не лише нагодувати своїх солдатів, але хочуть зробити так, щоб бійці відчули тепло рідних домівок, тепло рук і сердець тих мільйонів українців, яких вони захищають на Сході. Щоб наші бійці відчули щоденну, щосекундну підтримку своїх вдячних земляків.

Тому й мешканці Винник також вирішили долучитися до згаданої акції й наліпити вареників для наших бійців напередодні Великодня. І задля обговорення «плану дій» цієї акції священики, керівники навчальних і культурних закладів нашого міста, представники влади  зустрілися в приміщенні Винниківської міської ради сьогодні, шостого квітня.

Нараду провів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Отець Орест Чекан розповів присутнім про суть самої акції. Зі слів отця Ореста,  автомобіль, яким везтимуть вареники на фронт, може вмістити двісті відерець із цією чудовою  стравою (в кожному відерці – 50 вареників). Є можливість завантажити в цей автомобіль і інші продукти, а також подарунки для наших солдатів.

«Учні нашого міста до Великодня мають змогу виготовити для наших бійців різні подарунки, листівки з вітаннями, малюнки, - мовить отець Орест . – І нашим захисникам дуже приємно отримувати такі дарунки від дітей.»

Як було зазначено під час наради, вареники можуть наліпити всі винниківські господині (всі, хто має змогу й бажання). Але більшу частину цих продуктів  все ж готуватимуть у місцевих школах. І школярі, і їхні батьки, і педагоги орієнтовно 18 квітня наліплять вареників і підготують їх до транспортування на Схід.  Цього ж дня волонтери повезуть смачні дарунки на Схід.

Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: http://galinfo.com.ua/

Теги: Великдень, воїни, винниківчани, Вареники для фронту, бійці, вареники, акція, Орест Чекан


Читайте також:
Коментарі
avatar