День самоврядування у Винниківській санаторній школі-інтернаті (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
07.04.2016 13:04

День самоврядування в маленькій країні – шкільному колективі – це свято, а одночасно – можливість спробувати свої сили в різнобічній діяльності, зокрема творчій. Саме в такому форматі відбувся День самоврядування у Винниківській санаторній школі-інтернаті. Як і багато років поспіль, до його організації підійшли нетрадиційно і творчо.

Під час Дня самоврядування учні не просто заміняли вчителів, а провели уроки цікавої науки (математика, фізика, біологія, історія, укр.мова, астрономія…), спортивні розваги (крофбол, альпінізм, веселі старти, піший похід).

Школярів, яким ближчі творчі завдання, захопили численними майстер-класами –  з хореографії, віражу, моделювання одягу, енкаустики, плетінням із паперових трубочок, торцування, вишивки стрічками, декорування футболок.

Батьки разом із дітьми показали виставу-казку «Кицьчин дім».

«Цього року у проведенні Дня самоврядування взяли участь учителі, учні та батьки, – розповіла заступник директора школи-інтернату Марія Лукашкевич, –  а також багато наших друзів і гостей – ГО «Ренесанс», Театр моди Львівського коледжу легкої промисловості, представники спортивного товариства, гості з Дмитровицького НВК, візажисти та ін.»

Лариса КУБСЬКА


Теги: учні, творчісь, свято, день самоврядування, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar