Пам‘ятати про обов‘язок захищати державу
08.04.2016 15:43
Володимир Квурт провів нараду

Сьогодні, 8 квітня, міський голова Винник Володимир Квурт провів нараду стосовно оповіщення військовозобов‘язаних мешканців у разі тренувальних навчань, мобілізаційних процесів тощо.

«Люди повинні бути інформовані про свої права й обов‘язки, адже, як би нам того не хотілося, та в країні триває війна, - мовить Володимир Квурт. – І ми всі маємо бути свідомими того, що тільки військові зробили так, що гармати стріляють не на окраїнах Львова й Тернополя, а в Донецьку й Луганську. Тільки наші солдати стримали ворога на території Донбасу, не дали йому просунутися вглиб України. І всі військовозобов‘язані, в разі необхідності, повинні віддати рідній країні борг – захищати її зі зброєю в руках.

Але людям також треба роз‘яснити, що в разі отримання повістки їх можуть і не мобілізувати. Це можуть бути просто тренувальні навчання, це може бути процес відновлення й оновлення бази даних військовослужбовців. Зрештою, зараз кожного військовозобов‘язаного готують декілька місяців перед тим, як відправити його в діючу армію на Схід. Тому люди не повинні боятися цих процесів, ми повинні спільно захистити нашу країну, наші домівки, наші сім‘ї й дітей.»

Учасники сьогоднішньої наради розглянули й питання щодо того, як краще доправляти військовозобов‘язаним громадянам повістки. Адже, як з‘ясувалося, база їхніх даних давно не оновлювалася. Дуже багато військовозобов‘язаних уже давно перебувають на роботі чи постійно проживають в інших країнах. А відповідних штатних одиниць для оповіщення громадян у Винниках бракує.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Володимир Квурт, Нарада, військовозобов'язані, міська рада, міський голова


Читайте також:
Коментарі
avatar