Приємне засідання виконкому Винниківської МР
08.04.2016, 21:21
Виконком Винниківської міської ради

У п‘ятницю, 8 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Було розглянуто такі питання: 1. Про видалення зелених насаджень на території Винник. 2. Про утворення комісії з приймання-передачі житлових будинків від сьомого територіального вузла урядового зв‘язку Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації України у власність територіальної громади м.Винники. 3. Про утворення комісії з приймання-передачі нерухомого майна від квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова у власність територіальної громади м. Винники. 4. Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам м. Винники. 5. Про присвоєння поштових адрес.

Члени виконкому розглянули й інші питання, які стосувалися життєдіяльності Винник і його мешканців.

Було узгоджено й затверджено комісію для передачі громаді нашого міста багатоквартирних будинків 7-го ТВУЗ. Комісію очолив заступник міського голови Винник Михайло Мамот. Від мешканців згаданих будинків представниками стали  Світлана Павленко, Світлана Вільгард та Ігор Чайка.

Вісім винниківчан звернулося за матеріальною допомогою. Це питання також було вирішено позитивно й потребуючі громадяни отримають грошову допомогу на загальну суму 4300 гривень.

А серед найприємніших «подій» нинішнього виконкому виявився… ювілей пані Галини Стеців, з яким її щиро привітали міський голова Винник Володимир Квурт, усі члени виконкому й працівники Винниківської міськради. Редакції сайту «Винники Plus» і газети «Винниківський Вісник» також приєднуються до цих вітань і щиро зичать пані Галині Стеців завжди залишатися такою  ж чарівною й неповторною.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: виконком, Галина Стеців, день народження, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...