Винниківська громада сьогодні прибирала місто (ФОТО)
09.04.2016 15:26

Сьогодні, 9 квітня, у винниківчан – загальноміська толока! Люди прибирають місто після зими й, одночасно, готують його до Великодня.

Працівники Винниківської міської ради та редакції газети «Винниківський Вісник» прибирали парк на вул. Кільцевій, біля німецького цвинтаря. Там посадовці й журналісти не лише «вигребли» величезну кількість твердих відходів (пляшок, продуктових пакетів, одноразової посуди, розбитих телевізорів тощо).

Також цей парк було очищено від сухостою, кущів і деревець. Зрізану деревину посадовці складали в одне місце для подальшого транспортування. І набралася величезна гора з кущів і сухостою!

Під час роботи трапився й курйозний випадок. Посадовці в цьому парку зустріли… маленького й дуже симпатичного їжачка. І тваринка навіть не злякалася людей, а, навпаки, відчувала себе повноправним господарем цієї території.

Крім цього посадовці Винниківської міськради прибрали територію біля могили загиблих воїнів, сходи на вул.Шевченка, висадили квіти біля каплички Божої Матері (вул.Галицька).

Дуже плідно працювали й працівники Народного Дому Винник, які прибирали прилеглу території, навели лад на сходах цього закладу культури тощо.

Також активно долучилися до прибирання міста й працівники місцевої служби таксі, громадяни Винник. І, звичайно, дуже сумлінно працювали й колективи комунальних служб нашого міста. Ще й зараз у деяких районах Винник толока триває!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Народний дім. міська рада. винників, парк, толока, німецький цвинтар


Читайте також:
Коментарі
avatar