ЄС прийняв сенсаційне рішення щодо віз для українців
11.04.2016 10:44
Європейська комісія, незважаючи на підсумки скандального референдуму в Нідерландах, планує в квітні запропонувати ЄС ввести безвізовий режим з Україною.

Про це заявило джерело агентства Reuters в керівництві ЄС, передає РБК.

Єврокомісія планує висунути пропозицію про скасування візового режиму з Україною в квітні. Співрозмовник агентства уточнив, що це рішення прийнято, незважаючи на підсумки референдуму в Нідерландах, більшість тих, хто проголосував, висловилися проти асоціації України з ЄС.

Раніше в березні глава Єврокомісії Жан Клод Юнкер, в ході спільної прес-конференції з президентом Петром Порошенко в Брюсселі, заявив, що вжиті Києвом останнім часом кроки дозволяють Європейської комісії вже в квітні надати пропозиції щодо лібералізації візового режиму України з ЄС.

«Може здатися, що ми ігноруємо голландських виборців, але ми повинні тримати своє слово, дане Україні, яка виконала умови», -. розповіло джерело Reuters.

Щоб пропозиція Єврокомісії вступило в силу, його повинні схвалити більшість країн-членів ЄС і Європейський парламент.

За словами співрозмовника Reuters, в пропозиції ЄК міститиметься певна форма гарантії, що дозволяє країнам ЄС тимчасово відновити візи в разі сплеску міграції.


Теги: Європарламент, єврокомісія, безвізовий режим, Жан Клод Юнкер


Читайте також:
Коментарі
avatar