Профілактична акція у Винниківській поліклініці допомогла виявити нові випадки цукрового діабету
11.04.2016 13:01
До Всесвітнього Дня здоров’я усім бажаючим визначили рівень цукру в крові, а також виміряли артеріальний тиск. Таку акцію з профілактичною метою й для покращання поінформованості населення Винник щодо небезпеки хвороб неінфекційного типу провели в вестибюлі місцевої поліклініки.

«Обстежилися 55 осіб, яким експрес-методом виміряли вміст цукру в крові, – зазначила завідувач 2-го поліклінічного відділення  6-ї міської клінічної поліклініки Львова Надія Жигало. –  З них семеро винниківчан вперше дізналися про підвищений рівень цукру в крові. Поширеність цієї хвороби щороку зростає. Так само, як і кількість мешканців міста, які страждають через підвищений артеріальний тиск. Люди мають розуміти, що вчасна діагностика продовжує життя, а в значній частині випадків захворювання на діабет можна запобігти».

Медики звертаються до мешканців Винник із проханням не нехтувати своїм здоров’ям і приходити на обстеження. Адже, наприклад, діабет піддається лікуванню. Доведено, що прості заходи щодо зміни способу життя здатні ефективно запобігти або відкласти початок розвитку діабету ІІ-го типу.

Лариса КУБСЬКА


Теги: здоров'я, Надія Жигало, поліклініка, профілактика


Читайте також:
Коментарі
avatar